Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ha társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha társkeresőn ismerkedek mindenki csak azt akarja hogy beszélgessünk ott?

Figyelt kérdés
Én preferál ha egy két alkalmat beszélgetünk így neten de minél hamarabb találkozunk személyesen is mert olyan unalmas már hogy mindenkivel hónapokat beszélget az ember aztán meg lehet kidobta azt az időt az ablakon feleslegesen.

2013. dec. 3. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne ilyen helyen ismerkedj hanem élöben.
2013. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jogos mert más a netes beszélgetés és más az,ha ott van előtted az ember.
2013. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát élőben nem nagyon megy félénk vagyok ezért jó előtte rá alapozni de csak kicsit
2013. dec. 3. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokuk nem akar veled találkozni a szíve mélyén, csak udvaroltatni magának. Vannak viszont bizalmatlan lányok, akik akarnak találkozni is, csak szükségük van egy kis bizalomra hozzá. Ne feledd, hogy egy nőnek több a félnivalója, mint neked.

Javaslom, beszélgess velük kicsit többet a tali előtt, mondjuk 1-2 hétig 5-6 alkalommal, tartalmasan. Ezután már felteheted nekik a kérdést, hogy akarnak-e talizni. Ha komolyak a szándékai, és elég bátor is, valamint szimpatikusak vagytok egymásnak, igent fog mondani. Ha nemet mond, vagy tovább halogatja a találkozót, felejtsd el rögtön. Ne hagyj magadból érzelmi csicskát, vagy lelki szemetesládát csinálni.


31F

2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Piszok nehéz ez a dolog ez most egy csajjal írogatok de ez is olyan hogy írok egy pár mondatos levelet aztán majd valamikor válaszol akkor majd megint írok,de hogy ebből lesz e találkozó,az nekem sántít mindegy nehéz és kész
2013. dec. 9. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagy baromság amit a 4-es válaszoló írt. 1-2 hétig irogatni nővel a neten?? - Azokból sosem lett találkozó, mert azok csak irogatni akartak, de mikor találkozóról volt szó, halogatták.

Én azt mondom aki komolyan gondolja, az 2-3 nap csetelés után el fog jönni a találkozóra, van aki már másnap. Persze ezekből nem mindig lett kapcsolat. Akik csak azt akarják a társkeresőn akar beszélni, a teló számát nem adja meg, azt hagyjad a fenébe. De javaslom azt is, olyannal menj el találkozni aki dicsér, szépeket mond rád, és nagyon érezteti, hogy veled kapcsolatba akar kerülni. Pl. magától rád ír és nem várja meg, hogy mindig te írj neki először.


Én már túl vagyok 30 randin a netről, van már tapasztalatom.

2015. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Azért írtam 1-2 hetet mert abba már belefér néhány beszélgetés, és ha ennyi megvan, legalább nem mész el valami psycho csajjal randizni. Régebben én is elhívtam randira a csajokat már az első beszélgetésben. Eleinte nem is volt ezzel gond, míg randim nem volt a világ legbunkóbb nőjével. Na onnantól óvatosabb lettem. Nekem is volt annyi talim kb. mint neked, de én meg is égettem magam.

2015. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!