Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, társkeresőn nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, társkeresőn nektek "normális" levelet milyen arányban irnak?

Figyelt kérdés

Mmost azokhoz szólnék, akik komolyan veszik a társkeresést. Tehát lányok, tudom, kaptok jó sok levelet. Ezeknek nagy része egy baromság. Mégis, hányan irnak normális, nem sablon levelet, amelyikből látszik, hogy tényleg meg akarnak komolyan ismerni? És ha arcra is "komolynak" tűnik a fazon, igy együtt mennyi normális fazon irogat?

tehát, akik nem olyat irnak, hogy "cső mizu", hanem mégha nem is szimpi, azért válaszoltok neki.


2013. nov. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az a normális levél? Ha azt írom szia. szimpatikus vagy, szeretnél-e ismerkedni akkor az neked semmit nem mondd, mert már mástól is megkaptad? Valahogy el kell kezdeni a beszélgetést, de ti nők ezt nem érthetitek. A legnagyobb gondotok hogy válogassatok.
2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aki normálisan ír nekem, annak amint tudok normálisan vissza is írok. De a kapott leveleim több mint 50%-a olyan, hogy utána el is megy a kedvem az ilyen oldalaktól.


A maradék többsége is olyan, hogy kép és adat nélküli fickók írogatnak, hogy lenne-e kedvem találkozni velük. Most erre mit írjak? Ha nekem van kint kép és minden adat kitöltve akkor legalább megtisztelne azzal, hogy ő is így ír nekem.


De, hogy jó példákat is írjak tényleg van értelme azért ezeknek az oldalaknak, mert lehet értelmes emberekkel beszélni. Csak sajnos 1 normálisra 10 rossz jut...


Amúgy már nem keresek társat, ki is írtam az adatlapomra (törölni nem tudom a regemet), de még mindig jönnek "talizzunk" levelek. Na most aki nem olvassa el a bemutatkozó szövegem... Na mindegy.

2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én kb. egy éve társkeresőzöm, szerintem 100 felett kaptam leveleket, 8 pasival randiztam, ebből kettő gondolta komolyan! :(
2013. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
értem, tehát nektek is nehéz. Nekünk pasiknak is nehéz, mert 10-ből egy ir vissza, de úgy látom, nektek is nehéz...
2013. nov. 10. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Én srácként társkeresőztem régebben,mai napig a regisztrációm még ott van,de már nem járok fel rá.Egyszerűen nem látom értelmét,3-400 levelet küldtem el,amiket teljesen normális módon megfogalmaztam,próbáltam egyedileg írni az adott hölgynek valamit.1 db-tól kaptam választ összesen,vele is csak ilyen maradjunk barátok kategória lett,és még csak nem is találkoztunk vele.Online is sokat írogattam nekik,sok sok hónapon,éven keresztül,ítélkeztek elküldtek semmi sem volt jó nekik,így aztán teljesen beleuntam ebbe az egészbe már.
2013. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy ismerkedő társkereső oldalon de csak azért hogy a barinőmmel beszélhessek. Alig kaptam normális levelet. A legnormálisabb levelem az volt hogy: "szia!,, amugy olyat kaptam mindig hogy dögös vagyok meg hogy-e vele szexelni. -.-" muszály volt letörölnöm hogy nyugtom legyen. Amm aki nagyon akar párt ajánlom a Waplogot....
2013. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*bocs hogy akarok-e szexelni. Olyan perverz levelek jöttek.... -_- mindenkinek szépen elmondtam hogy fiatal vagyok+nem akarok!
2013. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem írtam se perverz levelet, kivannak töltve az adataim és képeim is vannak. Viszont átlagosan nézek ki és még fiatal is vagyok, a korombeliek le szarnak, a tinilányoknak meg csak a szépfiúk kellenek, ennyit erről, hogy az internetes társkeresés mindenkinek való. 400lányból 4-5 írt vissza, azokból se lett semmi. Még rámírt 2lány, de az egyik 100kg fölötti volt, a másik meg úgy nézett ki, mint egy retardált emós.
2013. nov. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy én is srácként írok, hasonló tapasztalataim vannak. Nemrég kezdtem társkeresőzni, eddig kb. 30-40 levelet írhattam. Próbálok egyedit, de ha alig töltötte ki az adatlapját a lány, akkor csak alapkérdést tudok feltenni. Eddig gyakorlatilag összesen 2 válasz érkezett, ebből az egyik közölte, hogy nem akar kapcsolatot (Akkor minek van fent? Persze lehet, hogy csak le akart rázni.), a másikkal néhány levelet váltottunk, de hamar kiderült, hogy nem illenénk össze.


Persze az én esetem elég kevés mintából áll, de ahhoz képest itt a GYK-n ráírtam 5 lányra, ebből 3 válaszolt: az egyik messze lakik, a másik egy idegbeteg nő, akit csak az érdekel, hogy őt ne dugják meg hamar, de minél előbb összeházasodjon valakivel, a harmadikkal viszont már egy ideje beszélgetünk, legközelebb elhívom valahova. Kiírtam egy társkereső kérdést is, arra a 2 válaszból az egyikkel szintén úgy állunk, mint az előbb említett harmadikkal.


Azon gondolkozom, hogy mi lehet a jó stratégia, ha az ember komoly kapcsolatot akar?

2013. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15ből 1... kb.
2013. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!