Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljön velem moziba, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljön velem moziba, de most mit csináljak, hogy szintet lépjen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel tök jókat beszélgettünk mostanában, nekem nagyon bejön, és én sem vagyok közömbös számára. Elhívtam moziba, de innentől nem igazán tudom miket célszerű tenni annak érdekében, hogy ebből mindenképp párkapcsolat legyen, de azért ne égjek be?


Tudnátok segíteni, hogy Ti mit csináltatok / csinálnátok? Pl.: az nem gáz, ha filmnézés közben átkarolom, vagy felé hajolok, mintha hozzá akarnék bújni? Csak mondjuk vígjátékra megyünk, amit már bánok, de hát épp ez került szóba, ezért erre tudtam elhívni! :D


Légyszi segítsetek, mert szerintem én már most teljesen beleszerettem a leányzóba, és nem szeretném, ha nem lenne belőle semmi! :) 17/F



2013. dec. 7. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkét ötleted jó, amit írtál. Hajrá.
2013. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dwight Schrute ***** válasza:
ha már elmegy veled moziba, akkor elvileg nyert ügyed van, kivétel ez alól a barátzóna
2013. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Karold át az mindenképp nyerő ötlet, de ne nagyon bújj oda hozzá így az elején hagyd hogy ő bújjon oda, de ha hagyja azt hogy átkarold már jó jel, utána már picit közeledhetsz hozzá, de ne kapkodd el, és a randi végén esetleg egy ölelést is kezdeményezhetsz ez lehet baráti ölelés is de ha átöleled akkor picit simogasd meg a hátát és ha nem akarja túl hamar abba hagyni és látod hogy élvezi akkor már sokat haladtál előre, de ne görcsösen!
2013. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!