Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csókról lenne szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókról lenne szó (mármint a kapcsolat szempontjából). Imádom az első csókot, amikor először érzem az ízét. Szerintetek ennek meghittnek kell lenni vagy mehet nyilvánosabban is?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy feldobom az egészet azzal hogy amikor egy randi alkalmával sétálunk, úgy alakítom hogy egy járdaszigetem maradjunk a pirosba egy forgalmas szakaszon. Ez volt barátnőmnek nagyon tetszett, dudáltak az autók, meg mindenki mosolygott, jaj de szeretik egymást. De mi a helyzet valakivel akit még nem csókoltam, lehet hogy zavarba jönne és elhúzná a fejét, mert nem biztos magában v ilyesmi?

2013. dec. 14. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A nem nyilvanos cukibb, de nekem mindig az a lenyeg, hogy ismeros ne legyen… munkatarsam akart regota megcsokolni, aztan egyszer csak ketten maradtunk, es elcsattant. Igazan romantikus volt, de nem vagyunk egyutt. :)

De nekem a nyilvanos csokhoz sok ido kell.

2013. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"úgy alakítom hogy egy járdaszigetem maradjunk a pirosba egy forgalmas szakaszon."


pirosba? nem értem bocsi :D


amúgy szerintem aranyos, engem nem zavar ha nyilvános az első vagy akárhanyadik csók. persze talán nem árthat ha kipuhatolózod, hogy az aktuális jelölt mennyire gátlásos ilyen téren :)

2013. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettesben jobb. Nyilvanosan sosem csokolozom, ugy nem az igazi...
2013. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elsőre akkor nem, de egyébként nagy buli amolyan egyszer ki kell próbálni dolog.

A pirosba, hát vannak a többsávos utaknál a lámpás gyalogátkelőkön ilyen szigetek, hogy a mami ha nem ér át a 4 sávon akkor középen meg tud állni. Csak senki sem szokott mert középről már mindenki átrohan. De jó nagyon én szeretem ott nincs semmi csak te vagy a tömeg aki néz és az akivel ott ragadsz :-)

2013. dec. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!