Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek, felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, felejtsem el vagy még van remény?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy fiúval akivel már vagy 2 hónapja beszélünk facebook-on. Elsőnek egész jó volt, sokat beszélgettünk meg nevettünk, elején és a végén is arcra puszi :) Célozgatott arra is hogy legközelebb menjünk moziba.. de azóta se írt, pedig láttam hogy fent van. Néhány ismerősöm szerint már írt volna ha annyira jól érezte volna magát..
2013. dec. 14. 18:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jajj már ma mindenhol arról olvastam :D Nem hiszem hogy ismeri.. bár ki tudja
2013. dec. 14. 19:34
 12/13 anonim válasza:
na írt? vagy te írtál rá?:)
2014. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jajj már, hogy egyik ismerős csajszi szavaival éljek. :D Várj. Gondolom az a típus vagy, aki Karácsonykor mindig széttépte az ajándékot ahelyett, hogy normálisan kibontotta volna, mint mások.
2015. márc. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!