Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Helyes" vagyok és "rendes"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Helyes" vagyok és "rendes". Akkor miért nem találok normális partnert?

Figyelt kérdés
20 éves, mások szerint kifejezetten helyes, sportos fiú vagyok. A városomban elég sok ember ismer, jo véleménnyel vannak rolam általában az emberek. A gondom az hogy nem nagyon jött össze normális párkapcsolat az életemben, pedig jopáran akartak velem járni akik nekem nem jöttek be. Akik meg nekem bejöttek (1000/1) azokban mindig csalódtam és legtöbbször a járásig sem jutottunk el. Ekkor mindig több hónapra kiborultam.. Sajnos manapság azt veszem észre hogy elég kevés a normális gondolkodású lány, akik külsöre bejönnének nekem azok általában csak a pénzre utaznak. Mit kéne tennem? Bennem van a hiba???? én is álljak be a sorba kurjam halálra magam és szarjak le mindent...???
2008. júl. 13. 23:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
NEM!
2008. júl. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem, de senki sem tökéletes. Mindenesetre ekkora igényekkel ne számíts rá, hogy hipp-hopp öledbe pottyan egy gyönyörű, intelligens, művelt, és pont a te stílusodnak és érdeklődési körödnek és világszemléletednek megfelelő lány. Ha csak ilyen jöhet szóba akkor inkább lottózz. Az ilyen lányok különben is vagy alapból pénzesek, vagy pénzes faszival vannak. Mivel, ha már ennyi jó tulajdonságuk van, megtehetik, hogy nekik is nagyok az elvárásaik, és az egyik ilyen elvárásuk többnyire, hogy pénzes legyen a pasi, amellett esetleg, hogy helyes és okos, aki mindent meg tud adni nekik. Szal nehéz eset.
2008. júl. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%
Ember, kb egycipőben járunk. Manapság tényleg ritka a külsőre jól kinéző csaj aki belül emberi és egy kicsit okos is. Kb ugyan úgy vagyok mint te csak én bpn élek. Ezer barátnőm lehetett volna de ugyan azok az indokok mint ami neked volt. Bár én pont most gondolkodtam el ezen. 17 éves vagyok és csak öregedni fogok. Jelenleg van egy lány akivel össze tudnék jönni de nem érzem azt amit kéne. És tudod mit? Leszarom! Fiatal vagyok, összejövök vele, megdugom, lesznek jó dugásaim. Több mint a semmi. Szerintem neked is így kellene felfognod. Kb 2 éve van nekem ilyesmi bajom mint neked de mostanra kezdek kigyógyulni belőle. Ha emberileg taszítanak is a lányok, én aztmondom szard le, dugjál amennyit jólesik és ha majd betoppan a nagy ő akkor ottlesz és a tied lesz. Fiatal vagy és használd ki! Az idő megy és azt már a büdös életbe nem forgatod vissza!
2008. júl. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

Ezért nincsenek normális lányok, mert a legtöbb pasi olyan, mint az utolsó hozzászóló. Pasiban is alig van értelmes, és ezeknek pont az ilyen csajok jutnak.

Hogy lehet így gondolkozni? Megdugom és kész? Én is Győri vagyok egyébként, és csaj, 25 éves.

Manapság tényleg ngyon buták a lányok, nem érzik a tetteik súlyát, aztán meg vakaróznak, ha valami nagy hülyeséget csináltak.

Elhiszem, hogy nincs könnyű dolgod, nehéz normális, rendes lányt találni, de azon is gondolkozz el, ha azt fogod csinálni, amit az előttem szóló mondott, akkor tuti nem lesz olyan barátnőd, amilyet szeretnél!

Szerintem csak rossz helyen keresed. Diszkókban nem igazán lehet ismerkedni, oda csak a hülye picsák járnak.

Én nem hiszem, hogy az lenne a legjobb ötlet, hogy aki csak az utadba kerül megdugod. Nekem ilyen pasi nem kéne, az biztos.

Ne add fel, vannak még rendes lányok, de tényleg 100-ból 1. Ugyanez fordítva is igaz.

Maradj olyan, amilyen vagy, mert így fognak téged szeretni!

Egyébként én is sokszor lemegyek itt Győrben sétálni a központba, és körülnézek, melyik pasit tudnám elképzelni magam mellé, de elég elszomorító a helyzet. Idióta mind, és láttszik, hogy csak a puncira utaznak. Sajna ez van.

Sok sikert és kitartást! :)

2008. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%

Uccsó hozzászóló. Tehát ne dugjon, ne legyen egyáltalán futó kalandja mert majd egyszercsak jön a hosszú kapcsolata amiről aztse tudja hogy az?? Ekkora hülyeséget még nem hallottam...pont úgy beszélsz mint egy éretlen csaj aki a szőkeszemű kékhajú lovagra vár vagy akit nem dugtak meg elégszer már bocsi. Ha azt csinálja amit én tanácsoltam (és az élete kezdeti szakaszában egyszer minden férfi belátja ezt) akkor nem lesz később olyan érzése, hogy nem használtam ki az időm eléggé...én 30 évesen biztos frászt kapnék, ha azon kéne filoznom, hogy miért nem dugtam a szebbnél szebb csajokat fiatal koromban, hisz ott volt a lehetőség és fiatal voltam. Szerintem senki nem akar ilyeneken gondolkodni.


Na mind1..mégegyszer mondom, hogy szerintem szarj le mindent és ne fogd vissza magad. Én már 17 évesen érzem, hogy öregszek te meg már 20 vagy és ketyeg az idő. Használd ki amíg tudod mert később már rohadtul nem annyi csaj akar majd veled összejönni mint most, tehát ez nem mindig lesz így akár mennyire is hiszed ezt. Ha kell adjál le a színvonalból mert mást úgyse tehetsz max vársz míg megőszülsz szó szerint...

2008. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
92%
Nem benned van a hiba,hanem a csajokba.20eves csaj vagyok es hidd el nagyon nehez normalis gondolkodasu csajt talalni,ugyszinten pasit is,tapasztalatbol beszelek mert en is hasonlo helyzetben voltam ,folyamatosan azon voltam hogy egy normalis pasit talaljak aki kulsore is es belsore is megfelel az elvarasaimnak, egy ido utan felhagytam vele mert mar belefaradtam hogy akarmennyire szeretnem nem jon a nagy o.Velemenyem szerint varj es ne azzal torodj hogy hol van a megfelelo csaj,szorakozz de ne legy bekepzelt es azt sose csinald amit utoljara irtal hogy kurd sorba a csajokat.hidd el attol nem leszel nagyobb fiu,sot a normalis csajok ezt nem is tartjak helyesnek,ha millio egy csajjal lefekszel
2008. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
háát...először is lány vagyok, 17. tulajdonképpen mind két (az utolsókra gondolok) hozzászólásban van igazság... sztem meg normális pasik nincsenek... csak olyan akinek kell egy hétre, vagy kettőre a csaj, aztán mehet amerre lát...nehogy azt hidd h csak Neked vannak ilyen problémáid... normális lányként hasonló problémákkal küzdök.. és biztos még mások is... személyes véleményem h ha megnézem h mi a választék, asszem a "magány" még ezeknél is jobb...amilyen pasik vannak manapság..:S szal sztem várjál még... és nézelődj... csak tényleg fontos, h ne úgy múljon el az idő, h még semmit sem tettél...sok sikert :)
2008. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettől félek hogy eltelik az idő és semmi komolyabb.. 20 évesen már kezd ciki lenni. Ugy vettem észre hogy 2 féle ember létezik akit még valami a "földön tart" és vannak akik a fennt emlitett életmodot követik. Csak az a gond, hogy azt vettem észre hogy ha sokat csalodik egy (jo) nö akkor az is "elborul" egy idő után. Én sem akarom a fenti példát követni, már csak azért sem mert az "imidzsembe" sem férne bele..
2008. júl. 14. 11:39
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha győri vagy-és elmondásod szerint a fél várost ismered- ott van két egyetem, tele szép és értelmes lányokkal, ott tuti van pár akik megfelelnének az elvárásaidnak...persze nem árt ha a zsebed sem üres, mert a szép okos lányok hiába értelmesek, hozzá vannak szokva a jóhoz-persze nem általánosítok, mert mindig vannak kivételek...
2008. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy magadhoz képest túl nagyok az igényeid? Nekem nem vagy szimpi az eddigiek alapján, nálam nem lenne sikered, bármennyire "helyes" vagy. Bocs.
2008. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!