Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Helyes" vagyok és "rendes"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Helyes" vagyok és "rendes". Akkor miért nem találok normális partnert?

Figyelt kérdés
20 éves, mások szerint kifejezetten helyes, sportos fiú vagyok. A városomban elég sok ember ismer, jo véleménnyel vannak rolam általában az emberek. A gondom az hogy nem nagyon jött össze normális párkapcsolat az életemben, pedig jopáran akartak velem járni akik nekem nem jöttek be. Akik meg nekem bejöttek (1000/1) azokban mindig csalódtam és legtöbbször a járásig sem jutottunk el. Ekkor mindig több hónapra kiborultam.. Sajnos manapság azt veszem észre hogy elég kevés a normális gondolkodású lány, akik külsöre bejönnének nekem azok általában csak a pénzre utaznak. Mit kéne tennem? Bennem van a hiba???? én is álljak be a sorba kurjam halálra magam és szarjak le mindent...???
2008. júl. 13. 23:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja van 2 egyetem tele ribancokkal, semmit nem változtat valakin hogy hol tanul, én csak tudom mert történetesen az egyikben tanultam a másikban meg most tanulok, meg ezenkívül 2 különböző kerületében éltem Győrnek, és sajna meg kell nyugtassalak haver, ha te is itt élsz akkor letehetsz róla hogy egyszerre helyes és értelmes nőd legyen a környéken, mert ez egy ribanctanya, a haverok a középsuliból mind átjártak a nőjeikhez vas megyébe meg komárom környékére, egy volt aki fél évig minden hétvégét Dunaújvárosban!! töltött, ez már én is azt mondom baromság, de vannak még a mai értelemben vett értékrenddel használható csajok a környező falvakban, bár ott is már elkezdődött a csontalkoholisták lettünk, és megfekszünk minden vastagbuxájú seggfejjel. Különben én spec biztos nem ismerlek, ezért az tuti h max a fél város ismer, de sebaj ez nem jelent semmit. Amúgy melyik iskolában nyomod? Különben meg ha rám hallgatsz nem hagyod a nyugalmadat meg a kiegyensúlyozottságodat feldúlni pár picsa miatt, mert ezek manapság már nem érnek annyit hogy rágódj miattuk, ha eszed van akkor az egzisztenciád kialakításán dolgozol, aztán arra már bukik a sok ringyó, mert tényleg kezd igaz lenni az általános nézet hogy régebben a lányok jobbak volta a konyhában mint az anyjuk, most meg jobbak a kocsmában mint az apjuk. Most mégis milyen kapcsolatot vársz pár ilyen nullaerkölcsű, valóságtól elrugaszkodott cafkától?! Ezeknek semmi jövőjük nincs se itt sehol máshol, majd ráállnak egy balfácánra aztán az majd eltartja őket azért hogy rendszeresen megfekszenek nekik, különben meg a 80%-uk sötét mint az éjszaka áramszünet idején! És ne te legyél az a balfácán aki bekapja a horgot, haver! Meg az is kicsit morbid hogy pár csaj már maga is elismeri hogy söpredék az egész fajtája, csak azt nem tudom hogy őket mi különbözteti meg azoktól akiket bírálnak, mert ilyent találni művészet! Kb olyan mint elsőnek bedobni a horgot a tengerbe oda ahol kifogod a Mobi Dicket...
2008. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát nemtom. Azért én se vágyom topmodell csajra de azért van egy minimum ami alá semmiképp nem adnám. Volt mr olyan hogy lejjebb adtam de abban semmi nem volt jo kb, és nem tartott sokáig. Van aki szerint tul sokat törödöm az imidzsemmel és magammal, de valakinek meg ez jön be.. Neked miért nem vok szimpi amugy igy elsöre?
2008. júl. 14. 13:21
 23/28 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak: Azért ne értsd félre nem vagyok csoro én se, megvan ami kell. Engem maga a tény idegesit hogy ha egy csaj jol néz ki akkor már szinte rögtön a pénz az alap. Egyébként a hsz eddel egyet értek, sajnos én is ezt látom. üdv
2008. júl. 14. 13:24
 24/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha jól olvastam, minden héten jársz bulizni. Hova? Diszkókba? Mert ha igen, itt szúrtad el...
2008. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Nem tartozik a témához, de úgy vélem, én meg olyan vagyok, mint te, csak éppen lányban (18). Én sem tudok mit kezdeni azzal, hogy nem találok egy normális pasit...

Ezt csak a sorsra lehet bízni. Majd jön az, akinek jönnie kell. Valamikor. Ebben bízzunk. :)

(jöhet a lepontozás:D:P)

2008. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
Kérlek, óhajod parancs, máris le vagy pontozva, egyébként is mindenkivel ezt teszem! LOL XD
2008. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Nme kifejezett diszkóba, néha megfordulok amugy ott is.


Utolsó hsz nek: hááát, ha rendes és jó nőnek tartod magad akkor irj ide csina222@freemail.hu:)))))))))))

2008. júl. 14. 18:04
 28/28 anonim válasza:

Én is hasonlóan érzek, mint a kérdés föltevője. Egy kedves, aranyos, értelmes lányra vágyom, aki ad magára és az izgalmakat nem csak a plázákban keresi. Nem baj ha félénk, nekem az tetszik :-). Én egy komolyabb pasi vagyok (23), már voltak barátnőim, de a szexig még nem jutottam el.

Úgy gondolom, hogy itt társadalmi problémáról van szó. Bizony a fogyasztói társadalom mindent elkövetett, hogy jó fogyasztókat képezzen. És ezt követendő példaként, ideálként állítja elénk.

Az „izgalmas” pasi/csaj felelőtlen, kicsit őrült, divatosan vad vagy extrém öltözködésű, szabadidejét a diszkókban, koncertekben, vagy plázákban tölti el, miközben iszik, cigizik, a lényeg, hogy fogyasszon. A „rendes”, intelligens embert pedig szándékosan unalmasnak állítják be, ugyanis ő gondolkodik, nem jó fogyasztó. A buta embereket könnyű irányítani. A vallásokat is a háttérbe szorítják, ugyanis azok önuralomra tanítanak. Az újkapitalizmus templomai a plázák és a bankok, mind több lesz belőlük. A nők már nem nők többé: puszta vigyorgó tárgyakká lettek a nagy reklámszínpadon. A hangoztatott jelszavak: „megteheted, megérdemled, élj a mának, ne szalaszd el a lehetőséget”- na de milyen lehetőséget! A fogyasztói szemléletet tükrözi a társak folyamatos lecserélése, a kapcsolatok felszínessége és az intimitás teljes hiánya (üres szex, minden mély érzelem és kötődés nélkül).

Remélem, hogy mind többen felismerik a fentieket, és hogy változás fog bekövetkezni. Mert ez a viselkedés csak testi/lelki betegségeket és pusztulást von maga után, az alkotó emberből pedig egyszerű robot lesz. Senkinek nem jó ez, se annak aki követi, se annak aki kimarad belőle.

Szerencsére már most is lehetőség van értelmes helyekre járni (rendezvények, táncházak, klubok), közösségbe tartozni és senki nem tiltja meg hogy vki értelmes, tartalmas életet éljen a maga elvei szerint.

2010. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!