Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok, vagy járnátok személyiségzavaros lánnyal? Nem zavarna?

Figyelt kérdés
Konkrétan én a szorongásos (elkerülő) személyisgézavarra gondolok.
2013. dec. 17. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján a járás nem lenne kölcsönös.

Talán, de csak ha közben szakemberhez járna.

2013. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, randiznék

És büszke lennék ha a lány felém megnyílna, és később egy erős kapcsolatot tudnék vele kialakítani

Csak ehhez nagyon erősnek kell lennie neki, amiben én segítek


Nekem -nem tudom, hogy furcsa-e- de ilyen lányok a gyengéim:)


F/20

2013. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnálnám őt, de nem tudnék vele együtt élni. Segítenék neki - ha hagyja - hogy szakorvoshoz jusson.

2013. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 GentLnazi ***** válasza:

Hát nekem nincs személyiség zavaro,de nem vagyok társasági ember ,nem szeretem az embereket főleg nem a sokat,frusztrál,de nem félek ilyesmiktol...viszont azért haverjaim vannak,meg 1-2 barátom,de sok dolgot senkinek nem mondok el...de ettől független találkozom velük meg voltak kapcsolataim,ez nem hiszem h betegség lenne vagy baj...szal ilyen problémákat simán kiküszöbolnék.

Viszont minden dolgot ugy intézek,hogy amikor nincs kedvem az adott e,berrel/emberekkel lenni akkor elmehessek.

2013. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Rokonlélek :D

Persze mint minden tulajdonság, ez is az adott helyzetben, mértéktől, megjelenéstől függően értelmezhető igazán.

2013. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én is ilyen vagyok, pont ezért nem. Asperger szindrómám van szerintem.
2013. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
igen. nagyobb diadal meghódítani egy ilyen lányt mint egy "átlagost". jobban élvezném :)
2013. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!