Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a pici cicikről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pici cicikről? Fiúk véleményére lennék kiváncsi elsősorban, de lányok is nyugodtan szóljatok hozzá!

Figyelt kérdés

nem csak az ilyen kis szép pici formás mellekre gondolok, hanem a tényleg nagyon picire. vagy esetleg a nem olyan kis formás darabokra :) pasikhoz néhány kérdés: megtudtok vele barátkozni egy komolynak induló kapcsolat esetén? és ha csak alkalmi a dolog? egy egyéjszakás kaland során mennyire zavar ez titeket? mennyire fontos nektek a partner melle? ha valaki nem felel meg a minimum megkövetelt kosárméretnek azzal szóba sem álltok vagy egy pici cicit vagy a mell hiányát képes ellensúlyozni mondjuk egy formás popsi?

csajok nektek meg mik az eddigi tapasztalataitok ? :)


előre is köszi minden válaszolónak! :)


2009. nov. 27. 16:51
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi véleményeket ! :) várom a továbbiakat is.

örülök neki h a legtöbben egy véleményen vagytok és nem tartjátok kizáró oknak a kis melleket :)

sok nő örül szerintem most a gép másik végén :D:D

írjatok még!! :)

2009. nov. 27. 19:35
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"külsőből első számomra az arc, egyéjszakás nálam nem játszik.

a kis mellet meg sokkal gyakrabban találom szépnek mint a nagyot, szóval nemgáz"


Minthacsak én írtam volna... :)

Te nem én vagy? :D (poén)

2009. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaróak. Az arc a fő lényeg. Aztán a formás test, ami _formás_ nem pedig csont és bőr.
2009. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
80%

szerintem nem a mell méerete a donto tényezo egy kapcsolatban.. nekem sem nagyok a melleim, sot!!! egy tapasztalat. már négy éve egyutt vagyok a párommal, és azt tapasztaltam, ha kello gondoskodással odafigyel rád a párod, és maszirozza a melleid, biztos hogy megnagyobbodnak.. lehet hogy hulyén hangzik, de én ezt tapasztaltam.. mert én sem tartoztam a normál mellméretu nékhoz, és most tessék.. sokkal nagyobbnak látom oket, mint a kapcsolatunk elején.. és ezt nem csak én látom igy...

szoval fel a fejjel... szerintem szebbek a kisebb mellek,mint a méretesebbek.... :D 21L

2009. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök8 h kicsi vagy nagy!! Szép legyen összességében, mert hiába nagy a melle ha közbe ronda a lány.
2009. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
számomra a legfontosabb külsőleg hogy szép arca, szeme legyen a lánynak, a mell mérete másodlagos...ha nem harmadlagos, mert hiába van szép melle ha az összkép nem jön be. szóval ne aggódj az mese hogy a fiúk csak olyan lányokkal jönnek össze, akiknek nagy feszes mellei vannak. ha kicsi és nem olyan formás, attól még lehet egy lány csinos, szexi, szép, kívánatos. 21F
2009. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Mell nélkül is jó egy csaj!
2009. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan a legjobb csajaimnak nem sok melle volt, vagyis volt olyan, akinek tényleg egy kis borogatással elmúlt volna, gyakorlatilag csak a bimbó virított. Nézd meg Milla Jovivichot az ötödik elemből, elég csinos és 0 melle van nem? Mellesleg pont ezeket a lányokat szerettem a legjobban, olyan törékenyek voltak és aranyosak. Szóval nem a mell számít! És nem kell a szilikon sem!!
2009. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%

az arc az elsődleges szóval csak utána jön a mell

a kérdésedre pedig...egy jó segg ellensúlyozza a kisebb melleket de csak a KISEBB melleket nem pedig a darázscsípés melleket!!!legalábbis szerintem...

2009. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy is a kis melleket kedvelem, de nem ez a fő szempont, ami alapján szépnek mondanék egy lányt, nálam inkább a szép arc, a szép hang(hülyén hangzik, de így van) hódít. Aztán, meg ha már a lány a barátnőm, egyátalán nem törődök a méreteivel, ha szeretem.
2009. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!