Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a pici cicikről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pici cicikről? Fiúk véleményére lennék kiváncsi elsősorban, de lányok is nyugodtan szóljatok hozzá!

Figyelt kérdés

nem csak az ilyen kis szép pici formás mellekre gondolok, hanem a tényleg nagyon picire. vagy esetleg a nem olyan kis formás darabokra :) pasikhoz néhány kérdés: megtudtok vele barátkozni egy komolynak induló kapcsolat esetén? és ha csak alkalmi a dolog? egy egyéjszakás kaland során mennyire zavar ez titeket? mennyire fontos nektek a partner melle? ha valaki nem felel meg a minimum megkövetelt kosárméretnek azzal szóba sem álltok vagy egy pici cicit vagy a mell hiányát képes ellensúlyozni mondjuk egy formás popsi?

csajok nektek meg mik az eddigi tapasztalataitok ? :)


előre is köszi minden válaszolónak! :)


2009. nov. 27. 16:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
örülök, h vannak ilyen férfiak is, mert nekem igazán de nagyon pici a cicim, de a fenekem kerek és formás :)
2009. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !!

várom még őket :)


látom más leányzónak is jól estek a bíztató szavak .. ;D

írjatok :):)

2009. nov. 30. 21:57
 23/31 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én aztán tényleg nem lettem megáldva a mellekkel, anyától örököltem. :(

Önbizalomhiányom is van miatta, 20 éves vagyok, de csak 1 férfi volt az életemben, pontosabban avan is, már 4 éve. De előtte is rosszúl érzem magam emiatt. :(


Sajnos nem tudom megváltoztatni, de valószínű ezért nem kellek más pasinak.


Az vigasztaljon, hogy pl vannak 150 kilós nők is, és olyan pasik is, akik ezt imádják pont. Nálunk is így van ez a kis mellel, csak olyan pasit kell találni. A legtöbb bunkó, csak az óriási mellek jelentik a nőiességet, szerintem nem így van. Majd felnőnek azok a pasik is.

2009. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%

ha van alkohol a háznál akk könnyedén megbarátkozom velük ha nincs akk nehezen

komoly kapcsolatnál hozzá lehet szokni ha máshol jobban teljesítesz teszemaszt jógázol,anál

2009. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
kis mellű lány vagyok..és nekem az a tapasztalatom, hogy ha a mellen kívül a tested jó, akkor tetszeni fogsz a pasiknak! nekem jó alakom van, vékony vagyok, ehhez nagyon természetellenesen mutatna a hatalmas mell... egy picit nagyobbat persze elfogadnék szívesen, de ez van :D 18/L
2009. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem jönnek be egyáltalán kis ribik sztem.De ne is legyen olyan nagy hanem közepes szép kerek formás mell. Az szép. 13/F
2009. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%
13:12 kis P*csa.
2009. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontozást.. mégis csak ez a tapasztalatom. Üdv a valóságban.
2009. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Áhh..én annyira szeretnék aprócska melleket, de sajnos a genetika közbe szólt:( fogyóznom is felesleges, mert az én esetem hormonális, 70C-s vagyok:S://

mindenesetre azt gondolom, ha egy férfinek csak a melled számít, akkor felejtős ugyanis nem komoly a dolog. A komoly kapcsolatokban éppen olyan fontos a fizikai vonzalom, mint az érzelmi, sőt talán a szeretet és a szerelem még fontosabb is:)ha valaki szerelmes tökéletesnek látja a párját, még ha szerelem nélkül nem is igazán lenne az illető a zsánere..

20/L

2009. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez az a nő akire gondoltál ? [link]
2009. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!