Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkal több a jó testű férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több a jó testű férfi mint a nő, mégis mi szenvedünk a pártalálással, miért?

Figyelt kérdés

Arányaiban sokkal több férfi edz, ezáltal sportosabb, kidolgozottabb a teste, mint a nőké. Ennek pont fordítva kellene lenni, a nők el vannak lustulva, az ő dolguk lenne szépnek lenni. Erre azt látja az ember, hogy akik tesznek magukért, azok nem tudnak érvényesülni.

Miért fordult meg a világ? Miért ilyen igazságtalan az élet?


2013. aug. 11. 18:27
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
52%
Mert a nők többsége undorítónak találja a túl kigyúrt izompacsirtákat.
2013. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
48%

Tehát nem több a jó testű férfi. És aki jó testűnek gondolja magát annak is gyakran ronda a feje. A nőknek az arc számít többet, mindegy, hogy kis vézna ha helyes arcú akkor már tetszik nekik.

Egy nagy izomtömeggel rendelkező férfi talán sokat edz, elismerést vált ki a többi férfiből a nőknek viszont arcra ronda marad. Testre is azzá válik.

A nők ezen kívül válogatósabbak is evolúciósan mint a férfiak. A férfi összeáll egy rondább nővel is ha a szép nőt nem kapja meg, a nő inkább kuksol egyedül addig.

2013. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nekem például nem igazán tetszik ha egy férfi sportosabb testalkatú, de egyáltalán nem ez a lényeg. A nők is ugyan úgy szenvednek a pártalálással...
2013. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hiszi a legtöbb pasi, hogy mindenen segít ha építenek magukra 150 kg izmot...
2013. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj meg, de nehogy már vonzóbb legyen egy kövér disznó, mint egy kigyúrt testű pasi?

Én sem vagyok gorilla, sosem tetszett az olyan alkat, amilyen a testépítőké, de sokkal előnyösebb így is, mint egy elhízott test.

Másrészt, mit akarnak a nők, ha már lassan abba is belekötnek, hogy nem tetszik a szeme színe a pasinak?

2013. aug. 11. 18:32
 6/44 anonim ***** válasza:
A nők csak szerintem max az ágyban élveznek előnyt:D ,hogy nem derül ki ,ha szar a partnerük csak akkor ha elmondják azt nekik:D ezért irigyelem őket a többi nem igazán érdekel. Én is edzek unom is mint az állat ,de csinálom másnak miért kéne? Amúgy is hülyeség csak az elvárásoknak megfelelni:D
2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
A nagyon kigyúrt és a kövér nagyjából egyenlően esélytelen. A közepesen arányos, mint a futóké, focistáké, ami szerintem a többségnek bejön.
2013. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
ez van, elégedjetek meg ezzel a felhozatallal.
2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Én nem látok olyan nagyon sok olyan pasit, akinek az én ízlésem szerint tényleg nagyon jó teste van.

A nagyon kigyúrtaktól meg hányok. :)

2013. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
yzerintem is jobb egy nem kigyurt helyes arcu pasi mint chace crawford;)
2013. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!