Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hozzak össze egy randit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzak össze egy randit?

Figyelt kérdés

Az a bajom,hogy nem tudok semmilyen lánnyal együtt lenni:(

Igazából én egy csendes,4-es tanuló,őszinte fiú vagyok még soha sem voltam együtt senkivel és eddig bármilyen lányt randira hívtam soha nem sikerült az egyik igent mondott de mindig le mondta,a másik nemet mondott,a harmadik vissza sem írt :(.Legyetek szívesek tanácsot adni nagyon megköszönném :)



2014. jan. 1. 21:37
 1/4 Paulik Áron ***** válasza:

Keress egy olyan társaságot, közösséget, ahol megtalálod a helyed, hasonló gondolkodású emberek vannak, és ha tényleg jó fej gyerek vagy, előbb-utóbb látni fogod hogy kit érdemes randira hívni. Csak azért, mert jól néznek ki, ne próbálkozz be a lányoknál. És nem árt előtte egy-két-három hét baráti közeledés sem.

24/f

2014. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát olyat sajnos nehéz lesz találnom de megpróbálom mert igazából az iskolában vannak hülyék szóval máshol nagyon jóba vagyok mindenkivel :).De köszönöm a tanácsodat!
2014. jan. 1. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:
És lehetne még 1 kérdésem?
2014. jan. 1. 23:38
 4/4 anonim válasza:
Lehet, csak ne tedd fel. :)
2014. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!