Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt a gykn, társkeresőkön is 10 ből 9 szer csak addig érdekli egy pasi egy nőt, ameddig az képet nem küld magáról?

Figyelt kérdés
Ha küld és nem jön be, akkor írhatott előtte bármilyen szépet és jót, utána már Istennek sem jön válasz. Ha könyörögsz, akkor sem a legtöbbször. Még én férfiként ha kapok egy lánytól képet és esetlen nem jön be, akkor is el tudok tőle vonatkoztatni, beszélgetek tovább a lánnyal. De visszafelé ez 10 ből 9 szer nem működik. Ezt kb 30 szor figyeltem meg itt és társkeresőkön. Először bármit írok jön a kedves reakció, érdeklődés és maguktól írnak, utána meg mintha megszűntél volna létezni. Pedig pár kedves szó utána is jól esne, ha már nem jövök be, akkor is el lehetne bármiről beszélgetni, mert nem csak szerelemért írok egy lánynak, hanem barátkozás céljából is, ha megértjük egymást.
2014. jan. 4. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert talán sok /L mögött igazából egy /F áll:)
2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mindenhol ez van.

én ezért nem küldök soha képet magamról, főleg mert csúnya is vagyok.

ha valamit akar tőlem a némber ide jön és a szemembe mondja, hogy milyen vagyok, ha akar valamit jöjjön ide a házamba vagy találkozzunk, ott nem léphet le csak úgy.

2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mer' bunkók. Bunkónk lenni nem bűn, de igen kevésbé célravezető tulajdonság.
2014. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ez csak veled van így. nekem 100%-ban visszaírnak.
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet hogy nem kellene mindenféle képet küldözgetni a nagyvilágba, mert nem biztos hogy a másik oldalon tényleg nő ül.
2014. jan. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sokan csak barátnőt keresnek itt. Én például nem feltétlenül, múltkor is volt egy lány, küldött képet, csinos volt, de nem tetszett, mégis elbeszélgettünk pár hónapig, azóta nem, de ez más okok miatt van, nem azért, mert nem tetszik. Sőt pont azért, mert megtetszett a jelleme, de tudom, nem jött volna össze a dolog (távolság miatt) és nem akartam magamat kínozni, meg tudom, egyszer leírtam volna, mit is gondolok és onnantól őt is kínoztam volna ezzel a dologgal.
2014. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ekicsir, osztom. Előtte leírja, hogy több diplomás lány, ő nem lép le csak úgy, ha nem tetszem és baráti beszélgetés még lehet. De úgyis lelép, vagy idővel (pár nap) után szép lassan, komótosan építi le a fiút, hogy az ne írjon neki többet, ha jól megértik egymást, akkor is. Érdekes ez. Bár lehet a fiúk is ezt művelik, de talán nem ennyire körülfontan, nem ennyire alattomosan.
2014. jan. 4. 11:55
 8/22 anonim ***** válasza:
Én más szempontból értelmeztem a kérdést, de fordítva ugyan ez lenne.
2014. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az még a bosszantó, ha beszélgetsz egy lánnyal itt, fűzöd, küld képet (te nem) és tetszik, aztán pár hét után mikor már a találkán töröd az eszed közli, hogy van párja x éve, de szeretne továbbra is elbeszélgetni velem. Olyankor meg mondom, hogy nem fog menni, mert nem akarok lelki társ lenni, akkor meg elkeserednek és gonoszkodnak.
2014. jan. 4. 11:59
 10/22 anonim ***** válasza:

Mikor tanuljátok meg, hogy itt a nők nagy része is férfi, akik csak képet akarnak szerezni? (kitudja milyen célból)

Belőlem is próbáltak képet kihúzni, némelyik nem is volt annyira átlátszó, de érezni lehetett hogy zavar van az Erőben és így is lett.

2014. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!