Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt a gykn, társkeresőkön is 10 ből 9 szer csak addig érdekli egy pasi egy nőt, ameddig az képet nem küld magáról?

Figyelt kérdés
Ha küld és nem jön be, akkor írhatott előtte bármilyen szépet és jót, utána már Istennek sem jön válasz. Ha könyörögsz, akkor sem a legtöbbször. Még én férfiként ha kapok egy lánytól képet és esetlen nem jön be, akkor is el tudok tőle vonatkoztatni, beszélgetek tovább a lánnyal. De visszafelé ez 10 ből 9 szer nem működik. Ezt kb 30 szor figyeltem meg itt és társkeresőkön. Először bármit írok jön a kedves reakció, érdeklődés és maguktól írnak, utána meg mintha megszűntél volna létezni. Pedig pár kedves szó utána is jól esne, ha már nem jövök be, akkor is el lehetne bármiről beszélgetni, mert nem csak szerelemért írok egy lánynak, hanem barátkozás céljából is, ha megértjük egymást.
2014. jan. 4. 11:50
1 2 3
 11/22 Inverz Tűz ***** válasza:
Ezért nem kell küldeni képet, meg kérni se. Ha egyébként érdeklődés van, akkor találkozni kell, ha nincs, akkor pedig megköszönni a beszélgetést és elköszönni.
2014. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
a foglaltak nekem is tetszenek. ismerkedni akar, flörtöl. kiböki (kép még nem ment), hogy van pasija csak rossz a kapcsolat.
2014. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

# 12

Hódítsd meg, probléma?

2014. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem erre nyomós okom van. Egyszer itt egy remek lánnyal kezdtem beszélgetni. Közel lakunk egymáshoz, de képet nem láttunk egymásról. Nagyon jó viszony alakult ki közöttünk, először ugye csak ismerkedtünk, aztán kialakult közöttünk valami. Nagyon sok mindent tudtunk már egymásról és megegyeztünk abban, hogy annyira szimpatikusak vagyunk egymásnak, hogy mindenképpen sort kerítünk egy személyes találkozóra, függetlenül attól, hogy a másik hogy néz ki. Olyan stílusban beszélt velem, mintha már totál belém lenne zúgva. Aztán kb. 2 hónapnyi rendszeres beszélgetés után eljutottunk a képcseréig. Ő küldött először és nagyon bejött nekem. Már-már a jövőbeli barátnőmet láttam benne. Viszont amikor én küldtem képet, azután szó nélkül 2 hónap után lelépett szó nélkül. Aztán kérdőre vontam, hogy mi erre a magyarázat. Megkérdeztem tőle hogy azért lépett-e le, mert nem jöttem be neki. Erre fény derült, nagyon durván összevesztünk és azóta nem beszéltünk. Ezért szoktam ismerkedésnél már az elején képcserét kérni, nehogy így járjak megint.
2014. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
egy ribit? minek hódítanék egy lotyót? van nő elég
2014. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 14/15 Időpont ma 12:43


Pontosan ezt tapasztalom és tapasztaltam én is. Hiába tagadják, a nőknek fontosabb a külső és ha az nem jó, akkor mérgesen állnak tovább, hiába voltál előtt a félisten a beszédes és jellemed alapján. Egy fiú, ha a lány nem is bombázó és kissé molett is, akkor is el tudja fogadni valamennyire. Vagyis a legtöbb igen. Társkeresőn is a legelőnyösebb képemre, amit kitettem jött vagy 15 tetszés nyilvánítás 2 év alatt. A legrondább nőére is 50 2-3 hónap alatt. Hiába mondják a lányok, hogy már ha annyira jóban van a pasival, hogy egy kép nem ronthat semmit. Dehogynem, 1 pillanat alatt mindent lerombol. A nők külsőre tökéletes apát akarnak a gyerekeiknek (régen nem ez volt a trendi), hiába minden másban csúcs a pasi, ha a kép nem jó, összedől a fejükben a kártyavár. Utána győzködheted te őket hetekig, hogy mindent megadnál neki, tenyereden hordoznád, de nem fogja érdekelni. Tapasztalat. Jártam én is úgy, hogy webcamoztam egy külsőre ismeretlen lánnyal több hetes beszélgetés után és 1 perc után szakította a kapcsolatot és már nem értem el soha többet. Pedig nem vagyok a világ csúfja pasi, szépen és helyesen, választékosan is beszélek, a csaj kifejezetten kedves volt.

2014. jan. 4. 12:52
 17/22 A kérdező kommentje:
Pszichológus, nem annyira szép nővel is ismerkedtem már weben. Nagyon okos volt, szépen is beszélt, tipikus pszichológus módra. Nem volt ronda, mikor webcamon beszéltünk, de túlsúlyos volt. Én pasiként többre értékeltem magamat külsőre, mint amilyen ő nőben. Mégis wwebcam után már soha nem írt nekem vissza, kukáztam is az összes több 100 előtte való információcserénket. Márpedig 30 volt és sürgette az idő, mert eddig minden pasi átverte, én meg rendes voltam, nem a testére hajtottam(nem is volt szép teste annyira). Tapasztalom azt, hogy egy gyengébb kinézetű lánynak is bőven akad udvarlója (ami meglepő, ha hasonló számban vannak pasik és nők a 25 feletti korosztályban kis túlzással, 106-102 arány)és így rengeteg választási lehetősége. Egy 10 perc 4 es lány is össze tud szedni egy 10 per 7 es pasit, ha akarja. Persze nem lehet az embereket így skatulyázni, hogy 10 per valamennyi, csak a tisztánlátás miatt írtam le ezt a létrát.
2014. jan. 4. 13:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy közbe kérdezek, de muszáj. Ti így el tudjátok dönteni valakiről kép és kamera alapján, hogy milyen? Most tekintsünk el a férfi-női különbségekről. Komolyan kérdezem. Én sosem döntöttem kép alapján és jól is tettem, pedig ért pozitív és negatív csalódás is. 27L
2014. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy beszélgettek sokat, tök aranyos a másik meg minden, csak a képen nem tetszik. Nem lehet, hogy élőben tetszene? Tudjátok kisugárzás meg egyebek..
2014. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kisugárzás=külső a nőknél egy férfiben.

Pasinál kisugárzás egy nőben egyenlő a testbeszédével, mosolyával, kacajával, reakcióival, naívságával stb. Nőknél minden a külsőre épül.

2014. jan. 4. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!