Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az jó, ha így kérdezek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, ha így kérdezek rá, mit is akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akivel az utóbbi időkben összemelegedtünk, és be is próbálkozott nálam. Utána én elmondtam neki, hogy összezavart és nem tudom már, mit érzek iránta. Ő akkor azt mondta, hogy csak szexet akart. Én közöltem vele többször is, hogy nem fekszem le vele, mert csak komoly kapcsolatban szeretkezek. Viszont azóta mégis volt kétszer is, h megcsókolt és hasonlók. És próbált puhatolózni, h mit akarok tőle, konkrétan rá is kérdezett, h komoly kapcsolatot akarok-e vele, de én azt mondtam, h nem. :S Azóta változhattak az érzelmei, mert végre fel tudtam oldódni mellette és már látja, milyen vagyok valójában, megismertük egymást közelebbről. Jó lenne tudni, mi van köztünk. Arra gondoltam, következő találkozásunkkor rákérdezek, hogy "mi barátok vagyunk?". Vagy tudtok jobbat, h hogyan kérdezzek rá úgy, h nem egyértelmű, h többet akarok, de kideríthetem, ő mit akar tőlem? Mert nem akarom megint bevallani neki, h én többet érzek aztán kosarat kapni.:(
2014. jan. 7. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Vajon mit akar tőled? Szerinted hirtelen meggondolta magát? Megakar fektetni, ennyi.
2014. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!