Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire utalhat az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat az, ha egy lánnyal levelezek, és bármit kérdezek, nagyon szívesen válaszol, van, hogy mesél sztorikat fél, akár 1 oldalban is, de ő nem nagyon kérdez csak nagyon ritkán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán nem keltetted fel az érdeklödését. :S
2010. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem tudja mit is kérdezhetne igazán tőled. Ilyenkor jobb ha te irányítod az eseményeket.
2010. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez könnyen orvosolható: az éppen aktuális témák kapcsán, amikről ír neked, te is írj magadról, ugyanabban a témában. Hogy te mit gondolsz arról a kérdésről, te hogy vagy vele, te mikor jártál hasonlóképp, éltél át olyasmit, stb. stb. stb. . Így egyszerűen csak válaszolsz az általa leírtakra, de közben mégis megmutatod magadat is. Meglátod, örülni fog neki. :)
2010. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én életemben is van egy ilyen srác (remélem nem te vagy a levelező partnerem :D), ő kérdez, mesél, írogat... Én szintén nagyon szívesen e-mailezgetek vele, megosztom vele milyen volt a napom, hogy alakul az életem, ám kérdezni csak ritkán tudok, hisz nem érzem hogy kéne. Sokszor eltalálja a srác, és ahogy előttem is leírták nem konkrét kérdésekre válaszol, hanem elmondja ő is a véleményét az adott témáról, mit gondol az éppen esedékes problémámról, szerinte hogyan oldhatnám meg, vagy csak ami éppen eszébe jut róla. Szerintem ez így sokkal sokkal jobb, mintha 15-20 sablon kérdéssel bombáznánk egymást, hisz egy "kapcsolat" kialakítás, nem erről szól! :) 19/L
2010. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velemis volt mar hasonlo, aztan taliztam a csajjal, es eloben mar masabb volt. monnyuk ha kapcsolatot akarsz, akkor ez eleg gaz, de hacsak dugni, akk no para
2010. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy nem veled levelezek. :D


Nekem is folyik egy ideje egy hasonló levelezésem, ő kérdez valamit, vagy előkerül egy téma, én pedig válaszolok rá hosszabban-rövidebben, ahogy jön. Utána pedig töröm a fejem, hogy mit kérdezzek, hogy ne érezzen érdektelennek...

Végül általában csak annyit kérdezek, hogy hogyan telik a napja, vagy szerencsésebb esetben, valami témába vágót, ha épp akad. :)

Nem azért nem kérdezgetek én is, mert nem érdekel a másik, csak mert nem szeretnék erőltetett, sablonos dolgokat kérdezni. Egyébként is, szeretem, ha a másik fél tudja irányítani a társalgást, nekem sajnos nem mindig sikerül. :)


De ha nagyon zavar téged, akár rá is kérdezhetsz. Ha tapintatosan kérdezel rá, biztos nem fog megharagudni. :)


20/L

2010. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!