Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai férfiak nem olyan udvariasak, és fess, elegáns férfiak mint régen?

Figyelt kérdés
Sokan csak trágálul beszélnek, a barátnőjükkel meg úgy beszélnek, hogy: Gyere mááá b*zd meg f*szom máá! Mai férfiakban nincsen semmilyen elegancia, nem is férfias némelyik, sőt lányosak (pl. :emósok). Udvarolni meg néhányann nem is tudnak, meg ha udvarolnak is, akkor már rögtön már a d*gáson jár az eszük, és egy éjjszakára már elég is volt a leányzó. Kis taknyok! Létezik még olyan férfi Magyarországon elsősorban, aki gondoskodó, féltő, odaadó, romantikus, és tényleg FÉRFIAS? Kiábrándító...:(
2009. dec. 2. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki kérem magamnak ezt az általánosítást:)Én nem használok obszcén szavakat és előre engedem a nőket, előzékeny vagyok velük szemben.Sajnálatos módon a férfiak többsége ilyen ahogy leírtad, de nem mindegyik.
2009. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
aláírom, hogy elcseszettek nagyon sokan, de a fene nagy feminizmusodban elfelejtetted azt megemlíteni, hogy a nők se sokkal különbek, sőt, kicsit nézz körbe!
2009. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Ők viszont egymás között arról beszélgetnek, miért is van az, hogy sok nő a nagyszájú, erőszakos bunkókat kedveli, őket pedig helyből lerázzák.
2009. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A világ tele van paraszt nőkkel,és bunkó férfiakkal,sőt némelyik nő talán még rosszabb is,mint a férfiak.Nem kell velük foglalkozni,és az olyanokra kell összpontosítani,akik nem olyanok,mint a nagy átlag.A normális férfiak úgyis kitűnnek társaik közül,csak keresni kell őket,és majd meglátod,hogy bár nincsenek többségben,de igenis,léteznek! 23/L
2009. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Bólogatok az utolsónak. :D
2009. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
a nők körében is van sok ilyen sőőőőt... huhúúúú kis p*csák, akik éjjel nappal szoliznak...:s a nők között is van ilyen, én meg ezt írom alá :D
2009. dec. 2. 17:10
 7/29 anonim ***** válasza:

Na most férfiakról vagy középiskolás srácokról beszélsz?

Ebben szerintem benne van a válasz, rossz korosztályban keresel szerintem.

2009. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
amúgy sok "nem trágár nő" vonzódik az otromba paraszt férfiakhoz. Persze később sír a szájuk. Kevés az olyan nő aki nem az olyan férfit szereti aki tapló-paraszt-brutális-bulimániás-ivós, stb.
2009. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
meg h te milyen idős vagy,mert úgy beszélsz mint egy 50-60 éves,aki ehez szokott...meg épp az ilyen beszédet szólod le,mégis kis p*csáknakj hívsz egyeseket...
2009. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Honnan tudod régen mi volt? Ott voltál?

Elmesélni akárhogy lehet. Amúgy a szép nőkkel most is kedvesek. Azokkal akitől akarnak valamit. De nem feltétlen direktbe azért hanem mert be akarnak nála vágódni.

2009. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!