Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, hogyha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogyha van egy kicsi bajuszom? Vajon a fiút (akinek elvileg tetszek) ez zavarni fogja? :S

Figyelt kérdés
Szóval... holnapra elhívtak korizni és hát most kezdett el igazán zavarni a bajuszom, de mivel holnap találkozok a sráccal, aki tetszik, nem akarom most gyorsan életemben először kiszőkíteni, mert mi lesz ha félresikerül?! :S És hát végülis csak kis pihék, és igazából nem is nagyon látszódnak, csak közelről, de nem tudom... a fiút ez nagyon zavarni fogja? :S:( Hülyeség, de lehet, hogy ezért nem jön össze velem?
2009. dec. 2. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha kis pihék az nem gáz, de kozmetikus leszedi és hetekig nem jön vissza.
2009. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magadnak is leszedheted, lehet kapni gyanta csíkokat a bajuszleszedéshez!
2009. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Cica, borotváról tetszett hallani?


engem eléggé zavarna.

2009. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát igenn

lányoknál ez bajuuusz...

suliba a legjobb csajnak is van egy nagyon nagyon pici engem nem zavar mert téll alig látszik

de szerintem szedd le legközelebb:O

2009. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nehogy borotváld!!!Később megvastagodik,és sűrűbb lesz!!Ha csak pihe akkor ne zavarjon,főleg ha nem is látni...Ha meg zavar akkor inkább gyanta...
2009. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerindtem szedd le.kevés fiúnak jönn be aki bajszos:)
2009. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csipesszel huzigáld ki, egy nő ne legyen bajszos!
2009. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is a szemöldök csipeszt tudom javasolni.

Nekem kb. negyed évente kell, mert annyi idő után jönnek vissza a szélein az enyhén barnás szálak, amúgy szőke közelről is csak akkor látható pihék, ha azt nézi az ember:)

Borotvát ne, mert akkor férfias szőrzetre számíthatsz.

2009. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak sötétebb pihék akkor szőkítésed ki kozmetikussal és akkor tuti nem lesz csibesárga, ha erősebb a szőröd akkor viszont gyantáztatni kéne. De ne otthon kísérletezz, pár száz forint az egész!
2009. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kaktuszbajusz:D:)

nekem beütne még nekemsincs 17éves létemre:D

borotva csodákra képes...

2009. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!