Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy ezer meg ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy ezer meg ezer magányos 30 feletti pasi él egyedül, pár és gyerek nélkül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 23:21
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

,,A legtöbbnél az volt az érzésem mintha egy 12 éves kiskamasszal lennék. Ezek a pasik(direkt nem írok férfit) nem társat keresnek maguknak, hanem egy dugható pótanyucit."


De vajon mi lehet az oka? Nem lehet, hogy ezt a nők ültették beléjük a fura viselkedésükkel és azzal, hogy játsszák az elérhetetlent még 30 felett is?

2014. jan. 30. 00:02
 22/46 anonim ***** válasza:
84%

A mentalitás tényleg gond.

Egy ismerősünk kint élt egy darabig Mallorcán.Elmondta hogy az átlagember semmivel sem él jobban mint itthon,sőt!

De mégis mindenki kedves,mosolygós.

Pedig a hely se nagy szàm,nyaralni jó flde 1-2 év alatt olyan unalmas lesz mint a sicc.


Itthon meg pl. csinos,jó alakú,jól öltözött,értelmesnek látszó lányok akiknek semmi okuk nem lenne a rosszkedvre,olyan mufurc arccal utaznak mintha krími veterànok lennének.

2014. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
64%
mert a noknek semmi se jo.
2014. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy a nők ültetik bele egy férfiba, hogy a 30-as éveikben irreális, gyermekded álmokat kergetnek, hogy még egy pohár vizet sem tudnak tölteni maguknak és hogy az érdeklődési körük jobb esetben is maximum két dologra tejed ki.
2014. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom mire vélni, hogy a fiatal lányok nagy része buszon, vonaton úgy utazik, hogy bele van temetkezve a telefonjába. Ha meg egy pasi megszólítja, hát sokuk dúl-fúl, hogy hogyan meri ez a pasi venni a bátorságot...
2014. jan. 30. 00:07
 26/46 A kérdező kommentje:
2 dologra. Foci és a sör. Csak ugye ott az ellenpélda, hogy több millió olyan pasi is él kapcsolatban, akiknek szintén csak 2-3 dologra terjed ki a nézetük, focira, sörre, dugásra. Mégis mindig van csajuk. Ez a kellemetlen.
2014. jan. 30. 00:09
 27/46 anonim ***** válasza:
#15-nek igaza van.csak kesobb valtozik az arany.szerintem egyen fuggo.ahany ember,annyi elet.nekem pl egyszerubb,kotetlenebb igy es lehet sokan hasonlokepp gondoljak.altalanos problema,hogy huszonevesen es esetleg harmincon felul meg sehol semmi.de ez talan csak rosszabb lesz.27n
2014. jan. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
56%

1. Felfoghatnák a férfiak, hogy a legtöbb nő nem fog a buszon vadidegen férfiakkal ismerkedni. Ha egy nő kapcsolatot akar akkor a baráti, ismeretségi körén keresztül szerez valakit, aki némiképpen leinformálható.

2. Lehet, hogy a kapcsolatban lévő férfiakat csak pár dolog érdekli, de mégis tudnak valami pluszt, hiszen van nőjük.

2014. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Plusz: gazdagabbak, jobban néznek ki, vagy parasztabbak. Ez lenen a plusz? Köszi, de ez az én szememben nem az, persze a nők 99%-ánaka szemében meg az. Érdekes álláspont, mondhatom.
2014. jan. 30. 00:19
 30/46 anonim ***** válasza:
30%
Nem, pusztán nem életképtelen anyuci pici fiai. Gondolom így már érthető.
2014. jan. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!