Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívott vacsorázni. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott vacsorázni. Nem voltam eddig még soha ennyire 'igazi' randin, valami íratlan szabály, amiről esetleg még nem tudok?

Figyelt kérdés

Tehát egyszerű randizásban, pasikban, párkapcsolatban, meg úgy egyébként, van tapasztalatom, de így vacsorázni még nem voltam férfival. Találkoztunk már ezelőtt is, de nem kifejezetten volt randi.

Gondolok itt olyanokra, hogy pl. illik e "erősködni" a végén, hogy én fizessek, vagy legalább a részem vagy jobb ilyenkor hagyni? Lehet hülye kérdés, de nem szoktam mindig hagyni hogy a pasi fizessen rám mindent, kellemetlenül érzem magam tőle. Nem mintha olyan gazdag lennék hogy megtehessem hogy mindent én fizessek és azért, hanem

egyszerűen csak a személyiségemből származóan. stb. ...

köszönöm. :)


2014. jan. 30. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi extra nincs

1X kérdezz rá a végén a pénzre,de mivel ő hívott meg ezért nem kéne ,hogy elfogadjon pénzt

2014. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak finoman kérdezz rá a végén, vagy kezd kotorgatni a táskádban a pénztárcád és ha udvarias, akkor elutasítja.
2014. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi tippeket, érdekelne még több is! :)
2014. jan. 30. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne rendelj flancos kaját, próbálj minél szerényebbet de azért olyat amit ízre és mennyiségre is meg tudnál enni. (átlag étteremnél rántott camambert áfonyaszósszal burgonya krokettel kb az a mennyiség, ami simán belefér egy nőbe és pont egy átlag áras, például) Ne rendelj olyat aminek erőteljes az illata (fokhagymás pl) vagy beleragadhat a fogadba (mákos dolgok, spenót, stb) vagy képtelenség szépen enni ha nem gyakorolsz előtte. (spaghetti)


Pénzügyileg amit előttem írtak. Vesd fel egyszer, hogy fizeted a részed (nem az egészet, hisz ő hívott el), tegyél rá gesztust, hogy nem csak kötelező kört futsz és ha fizet mindent köszönd meg.


Amúgy beszélgess egy jót, mosolyogj és érezd jól magad :)

2014. jan. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :) mondjuk ezek nagyrésze egyértelmű volt:))
2014. jan. 31. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!