Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elég komoly önérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elég komoly önértékelési gondokkal küzd, s ezek miatt nem mer kezdeményezni valószínűleg sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat várok, hiszen pszichés eredetű gondokkal küzd, nem hétköznapi félénkséggel, tehát a "szedd össze magad", és a "mindenkit ér csalódás" sajnos nem segít.

Vélemények? Tapasztalatok?


2009. dec. 7. 16:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
18:24: de élőben csak szégyent hoznék a lányra, ezért nem szeretem a netes ismerkedést.
2009. dec. 11. 18:27
 22/30 anonim ***** válasza:

Bakker minek rinyálsz már itt?! Jaj nincs jó tulajdonságom, senki se szeret! Brühühü...

Légy már férfi és húzd ki magad! Ha magadat nem tiszteled mástól se várd el hogy tiszteljen! Ugyanígy ha magadat nem szereted, akkor mástól hogy várhatod el?

Nem fogsz barátnőt találni, amíg nem rakod rendbe az énképedet!


25F

2009. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:


Nem jártam még pszihológusnál...Nem hiszem hogy szavakba tudnám foglalni hogy mit érzek,és azt sem,hogy őszinte tudnék lenni.

A korom nem fontos.

2009. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Légyszi válaszolj a kérdéseimre (megmondom h jó pasi vagy -e-)és hogy ezek alapján büszke lehet-e magadra:

iskola:

a, általános

b, szakmunkás

c, érettségi

d felsőfokú


kinézet:

a, 160-167 cm

b, 168 feletti

c,180 feletti


súly:

-sovány

-karcsú

-medvés, kicsit dagi

-hájas, dagadt


haj:

a, világos

b, sötét

a, kopaszodó

b, dús


m.viselet családdal szemben:

-kedves, szolíd

-segítőkész

-agresszív

-zárkózott


Szereted az állatokat?

Vannak barátaid? Haverod?

2009. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

most végzem a felsőfokú tanulmányaimat, magasságom 175-180 cm közötti, testalkatom átlagos tehát se nem sovány, se nem hájas (régebben edzettem, de most már nem mondható el, hogy sportos lennék).

rövid barna hajam van és kék szemem.

nagyon szeretem az állatokat, kiskorom óta mindig is volt valamim.

családon belül segítőkész vagyok, de ezekről a tulajdonságokról nehéz írni mert nálam eléggé összetett.

barátaim most már nincsenek, mert amikor meglátták hogy az önképemmel nem stimmel valami leléptek.

2009. dec. 11. 19:14
 26/30 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nincs jó tulajdonságod?Segítőkész Vagy,szereted az állatokat,intelligens és okos Vagy.Meg biztos vagyok benne,hogy ezen felül van még egy rakás.Nekem pont az esetem Vagy:)
2009. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

De társaságban inkább zárkózott vagyok, tehát az állatszeretet nem feltétlen jön át a társasági életre.

Azt meg honnan tudod, hogy az eseted vagyok? 10-ből 8 fiú megfelel ezeknek a kritériumoknak.

2009. dec. 11. 21:08
 28/30 anonim ***** válasza:

a legnagyobb ellenséged az egód...ami jelenleg a padlón van.

miért van a padlón? mert oda küldted.


A bajod az, hogy elhagytad magad. A kérdésed igazából az, hogy hogyan tudnád végre összeszedni magad. (nem, ne várd azt, hogy majd berobban az életedbe valami nő, és hip hop helyrerázódik az életed)

Úgy tudod összeszedni Magad, hogyha elkezdesz mással foglalkozni a saját csalódottságodon kívül...menj el futni, sportolni valamit az segít kikapcsolódni...vagy próbálj meg relaxálni úgy, hogy leülsz valahova becsukod a szemed és csak a légzésedre figyelsz...ez segít megnyugodni, és kevésbé leszel szubjektív

2009. dec. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott elsőre eszembe a kérdésed kapcsán h menj el egy amatőr szinjátszó körbe v drámacsoportba v vmi hasonlóba.

Ahol pl szerepként eljátszhatod amilyen lenni szeretnél és előbb utóbb jo hatással lesz ez rád az tuti.

Sőt ott még lányok is vannak!

2009. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

figyu, nézz a tükörbe és győzd meg magad hogy szerethető vagy, nagyon sokat segít mondjuk ha valaki érezteti veled hogy szerethető vagy, ad önbizalmat, egykétszer összetudod szedni magad ugy hogy önbizalommal teli járod a várost, és rádmosolyog a szerencse egykét lány képében, szó szerint, és ez megint ad önbizalmat, és egy idő után már oda jutsz ahol én vagyok most, gyűjtök 1000 el még még mégtöbb önbizalmat, és eljutottam odáig hogy megmerek szólítani egy lányt, jó a szitu nagyon adott volt, így nem nehéz, de mégis, és tényleg, ha úgy állsz neki hogy hééé vagyok olyan jó mint a többiek, milyen randa az a srác mégis van nője, nekem is lehet, akkor már tettél egy lépést. most ugyan kövi napokban nem várnak új lehetőségek, de ez nem fog érdekelni, mert úgyis majd lesz, és a legfontosabb a gyorsaság, hogy ne agyalj, hanem cselekedj. és most hogy úgyhiszem nemlesznek lehetőségeim se járhatok csukott szemmel, mert ha csak a boltba megyek le, akkor is, kitudja...


szal lehet hogy eleged van ebből, hogy kapd össze magad, de valóban, elég lehet ennyi a változáshoz, akarat kell hozzá, ha nem akarod, akkor viszont tényleg soha nem lesz nőd.

2009. dec. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!