Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elég komoly önérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elég komoly önértékelési gondokkal küzd, s ezek miatt nem mer kezdeményezni valószínűleg sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat várok, hiszen pszichés eredetű gondokkal küzd, nem hétköznapi félénkséggel, tehát a "szedd össze magad", és a "mindenkit ér csalódás" sajnos nem segít.

Vélemények? Tapasztalatok?


2009. dec. 7. 16:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Valahol sokember küzd ezzel a problémával de nekem az a tapasztalatom ha eleget vagy társaságba kinöcöd hisz telikaz idő és a jellemfejlődik...és ajóhír számodra sok olyanlány van mostanság akinek az ilyen imponál és ha tetszel neki ő kezdeményez fel a fejjel ;)
2009. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

én pont ebben nem hiszek de mind1

társaságba se szoktam járni

2009. dec. 8. 07:33
 13/30 anonim ***** válasza:

mindenkinek megvan a párja (sőt, több párja is van).


de mondok jobbat. nem kell így élned, az ismerkedés csak technika, könnyen tanulható. szedd össze magad.


mert mi az önértékelési probléma? durva kritika önmagaddal szemben. ha te ilyen kemény vagy magaddal, ugyan mások mivel lehetnének durvábbak? nincs mitől félned, a legrosszabbat már megkaptad magadtól.


ezek a játszmák benned dőlnek el, ha elkezded szeretni magad, ha összegyűjtöd a jó tulajdonságaidat, amire büszke vagy, és azokra koncentrálsz, ahelyett, hogy azt sorolnád, mennyi minden hiányzik belőled (szerinted), ki fog nyílni a világ.


sosem az a kérdés, hogy kiben hány százalék a szerethető a rész, hanem az, hogy az illető magával kapcsolatban azokat domborítja-e, vagy sem.


ha önmagadtól szeretetlenséget kapsz, a többi embertől is csak ezt fogod megtapasztalni. szeresd magad, legyél büszke arra, becsüld meg, amid van.


a jó hír az, hogy nem kell messzire menned segítségért, mert csak te vagy, aki segíthet rajtad. hajrá.

2009. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
nincs jó tulajdonságom, jogos az önkritikám
2009. dec. 8. 11:24
 15/30 anonim ***** válasza:

:D nem hiszem, hogy nincs jó tulajdonságod, de még ha így is lenne, akkor is két választásod van:


1) begubózva elsorvadsz egyedül

2) kihúzod magad, és azt mondod, nesze világ b.meg, ilyen vagyok, és büszke vagyok rá!


mondom, az önkritikádnál durvább kritikát nem tudsz tapasztalni. nincs mitől félned, senki nem fog jobban bántani annál, ahogy te bántod magad.

2009. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Milyen önkritika?? Te vagy a legjobbfej srác az egész országban, nagyon jó pasi vagy és a lányok 96%ának bejössz. Tényleg. Csak ezt el kell fogadnod és ez lesz a tendencia. Csak optimizmus és ha valami nem sikerül, akkor addig próbálod, míg nem jön össze, vagy lesz@rod. Te vagy a legjobb, HA ELHISZED.

Ja, és egy barátnő az egy ember(jobb esetben), így emberek közt találhatsz csak. Tehát menj emberek közé!!!!!!

És ne feledd, te vagy a legjobb, minden tekintetben:))))

2009. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

igen már próbáltam a pozitív gondolkodást, de sajnos a magamról alkotott negatív önkép mindig elnyomja.

társaságba hogyan járjak? nem vagyok egy beszédes típus, lányoknál lehet hogy cukik a félénkek, de fiúknál inkább ciki.

2009. dec. 8. 17:40
 18/30 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben szenvedek...

MINDEN amit irtál igaz rám is,minden válaszod.

2009. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

hány éves vagy?

te már voltál pszichológusnál?

2009. dec. 11. 18:21
 20/30 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy sosem lesz emiatt, de nagyban befolyásolja. Netes társkeresés jó lehet neked, így olyan könnyen el lehet beszélgetni bármiről. Aztán majd ha kialakul utána élőben is menni fog a dolog.
2009. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!