Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van itt ennyi megkesered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi megkeseredett ember a randizást illetően?

Figyelt kérdés

Ilyeneket lehet olvasni, hogy a csajok miért a "bunkó, részeges, gazdag stb pasikkal vannak". Szerintem ez a felfogás nagyon gyerekes. Ezek az emberek nem veszik észre, hogy lehetséges, hogy pont ezért nem akarnak tőlük a lányok semmit. Mert hisztiznek, irigykednek, és meg vannak keseredve, ahelyett, hogy tennének valamit azért, hogy a lányok felfigyeljenek rájuk. Megtanulhatnának új dolgokat, esetleg sportolhatnának.


Ehelyett itt a GYIK-en teszik fel ezeket az értelmetlen kérdéseket, szerintem ez az álláspont felesleges


Ti hogy látjátok?


25/F


2014. febr. 9. 18:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
lájk.
2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Én ebből kimaradok. Veszekedjetek csak nyugodtan.:D
2014. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Orbán Viktor mondjon le!
2014. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez a zsidók hibája!
2014. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én úgy látom (és már rengeteg negatív értékelést kaptam ez miatt), hogy azok akik ezeket a kérdéseket kiírják, bizony mentálisan betegek (depressziósak, személyiségzavarosak és hasonlóak, tehát nem gyógyíthatatlan rendellenességekre gondolok).


Csak annyit kéne tenni, hogy kezeltetik magukat, eljárnak pszichológushoz és nagyon hamar rendbe jönnének olyan szinten, hogy rövid idő alatt sikerülne párkapcsolatot kialakítaniuk.


De ez helyett csak beszólogatnak és lepontoznak. De hogy magukba néznének, azt már nem!

Pedig tapasztalatból beszélek...

2014. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Van egy dolog, amit nem veszel észre.

Ez a viselkedés a kudarcnak nem az oka, hanem a következménye.

Tehát mindenki nagy bizalommal indult neki az ismerkedésnek, mindenki hitt benne, hogy neki is sikerülhet. Aztán akinek nem sikerült, az részben olyan lett mint amit mondtál.

Érted a különbséget? Nem azért nincs senkije, mert olyan amilyen, hanem azért olyan amilyen, mert nincs senkije. Az elején ugyanolyan hozzáállással indult, mint te..


Ok és okozat felcserélése áll a meg nem értés hátterében.

2014. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Tenni nehéz, siránkozni könnyű. Többek közt ezért tart ott Magyarország, ahol.
2014. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6-os, nyilván meg volt az oka, ami miatt neki nem sikerült. Valami rossz van benne. Ezt észre kell venni, és javítani rajt...
2014. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, vannak itt normálisan gondolkodó pasik. Legalább is bennem ma ez fogalmazódott meg, amikor elolvastam a kérdésed. :D


23l

2014. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

18:14:


Mondassz valamit.

2014. febr. 9. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!