Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, ha ilyen ritkán akar látni?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok a barátommal, sokszor dolgozik szombatonként is, szomszédos városokban élünk. Ha szombaton dolgozik, nem akar velem találkozni vasárnap, mert "fáradt", és azt sem akarja, hogy én menjek hozzájuk. Ha szombaton is dolgoznia kell, az nála azzal egyenlő, hogy "nincs szabad hétvégéje". Akkor is így van ezzel, ha már 3 hete nem látott. Normális ez?
2011. ápr. 9. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

forma 1-et néz a haverokkal!


Egyébként 3 hete nem találkoztatok, és te sem mehetsz hozzá!!! Én a helyedben beállítanék váratlanul! "Szia meglepetés!!!!!!!!!"

Vagy hagyd ott a francba.


Ha egy pasi hetekig lesz@r téged azaz max 1-2 perc telefon akkor azt a pasit nem érdekled!

2011. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindig arra hivatkozik, hogy fáradt... de igazából azt sem értem, hogy annyira hogy lehet fáradt, hogy a nap végén 15-20 perce sincs arra, hogy velem beszéljen... neki elég, ha 3-4 naponta beszélünk egy kicsit. Azt mondja, közben nincs mondanivalója.
2011. ápr. 9. 21:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? Lehet nem vesz komolyan, mert fiatalabb vagy nála?
2011. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én 23 éves vagyok, ő 26. Szóval bőven nem a tini kategória, a mi korunkban pedig nem hiszem, hogy ez a 3 év sokat számítana. Nem tartom magam egyébként sem a "nem komolyan vehető" kategóriának. Kitartóan tanulok, értelmes vagyok, vannak céljaim. Viszont komoly párkapcsolatom ezelőtt sajnos nem volt, innen a kérdésem is a tapasztalataim hiányában.
2011. ápr. 9. 21:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik? Fizikai munka? Mennyit dolgozik szombaton? Mondjuk az nem indok, hogy akkor vasárnap miért ne találkozzatok.

Mindig így volt?

Sajnálom, segíteni nem tudok, de nem árt végig gondolni mindent, de szerintem nem igazán van odáig érted. :(

2011. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szellemi munka, ülőmunka, de nagyon oda kell figyelni, banki ügyintézés. Napi 8-10 órákat dolgozik, szombaton 8-at.


Csak nem értem, attól vasárnap miért nem találkozhatunk...

2011. ápr. 9. 21:56
 7/15 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki azt is, hogy az is megoldás lenne, ha ilyenkor elhív magához vasárnap, nem egész napra, hogy pihenni is tudjon, hanem csak 2-3 órára. ...Csak kitérő választ kaptam.


Nem is hívott még el soha őhozzájuk, tehát én még náluk nem voltam.

2011. ápr. 9. 21:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy h milyen munkát végez!


Én 24 órában dolgozok és erős szellemi munkát végzek, de amikor csak lehet a barátnőmmel vagyok, mert kell nekem és szeretem!


A munka az csak egy kifogás egy nagyon rossz kifogás hidd el!!!

2011. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazából már kezdek én is így érezni...

Értem, hogy fáradt, de egy 26 éves, fiatal férfi nem hiszem, hogy normális módon ennyire fáradt lehet...

Ha vasárnap délelőtt kialussza magát, akkor délután még akarhatna látni...

2011. ápr. 9. 22:05
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj, én barátom szakácsnak készül, volt hogy 12 óra fizikai munka után hajnali fél 3-kor ért haza, és alig 3 óra alvás után is képes volt több mint 2 órát utazni hozzám, hogy együtt tölthessük a hétvégét... Szóval szerintem a fontossági sorrenden van itt a hangsúly. Az meg egy nagy kamu hogy nincs negyed órája arra hogy telefonon beszéljetek. Vagy nincs pénze telefonálni (bár szerintem ez se jó érv mert mindig lehet vmi megoldást találni az olcsóbb beszélgetésre, és mint mondtad dolgozik is), vagy pedig egyszerűen nem érdekled annyira h megtudakolja milyen volt a napod. Szal sztem egyáltalán nem normális, tuti van valami gikszer a háttérben amiért nem akar veled találkozni és még beszélni se... Mi 2 éve vagyunk együtt de így is mindennap beszélünk telefonon, ha csak 2 percre van idő akkor annyit, csak hogy halljuk a másik hangját...

Nem rosszból mondom, de nem lenne nagy jövőd egy ilyen férfi mellett... :( Ha valaki szeret téged, pláne 5 hónap együttlét környékén, minden igyekezetével azon van h minél gyakrabban tudjatok találkozni vagy legalább telefonon beszélni. Sztem gondold át, hogyan tovább, de ha egy tanácsot adhatok, akkor ne pazarold az idődet egy ilyen pasira...

2011. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!