Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a rossz nyavalya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz nyavalya van ezekkel az ütődött felszínes nőkkel, hogy minden apró hibát sérelmeznek egy pasi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek, van képcsere. Majd webcamozunk. Ugye a képeken oldalról nem látszik az orrom, nem kicsi, elég nagy. Aztán webcam után közli (3 lány már), hogy nem jövök be neki, mert az arcom rendben van, de nagy az orrom és nem tudna rám férfiként tekinteni. Az agyamat eldobom. Nekem, ha van egy lány és szimpi az arca, ha nagy az orra, nekem ez még vonzóbbá teszi a nőt. Nem értem, megkergültek. Egy férfinek igenis legyen már nagy orra (nem olyan nagy mint Gyurcsány Ferencnek, tehát nem is értem, ha egy kicsit is nagy, az már baj a lányoknál). Förtelem.
2014. febr. 18. 20:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Annyira jó, hogy minden nap megtudok ezen az oldalon valami nagyszerű, "köztudott" újdonságot... Egyik nap csak az arc számít állítólag, aztán a holnapi okostóni szerint meg csakis a test, a holnaputáni szerint meg csak a pénz, és így tovább. Jókat nevetek. :)


U.i.: Sosem zavart az, ha valakinek nagy az orra (az enyém is nagy, és az sem zavar), több olyan barátom is volt, vagy simán olyan, aki csak tetszett. Viszont téged úgy kikukáztalak volna, hogy elsírtad volna magad, és nem az orrod miatt. :D

2014. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Van egy mondàs miszerint a férfiak akiknek nagyobb az orruk nagyobb a szerszàmuk is ; ez nem vicc.... ugyhogy ,ha nàllad is igy van semmi gond,talàlsz egy lànyt aki nem azon van kiakadva hogy mekkora az orrod,hanem ,hogy mit tudsz neki nyujtani "màs" téren :)nem kell àltalànositani,nem minden làny nézi csak a külsöt,ha én azt nézném nem lennék a pàrommal...Nem a vilàg legszebb pasija,de nekem ö testesiti meg a "férfit" ,mert jo hozzàm,és olyan dolgokat kapok meg töle ,amit ezelött egy "fél Isten" pasimtol sem...
2014. febr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az a szabályos arc, vagy a szabálytalan... egyszerűen egy olyan arc ami az én ízlésemnek bejön és kész. Nem tudom mit kell ezen lovagolni...


Amúgy pl a férjemet is zavarja egy nőn, ha nagy az orra, nem tudom miért a nőket kell fikázni minden szarért....mert van ízlésük, és uram bocs, van ami nem jön be nekik...mert ez, mert az....miközben a pasik többsége azon rinyál hogy a nője úgy nézzen ki mint egy csontváz, és ha felszed egy kilót, és nem ad le rögtön hármat akkor ki van dobva.


Most akkor ki is a felszínes?


Nekem pl vannak szeplőim. Nem sok de van. És ezért is kaptam visszautasítást. Na és akkor? Ki nem szarja le? Kerestem tovább...Volt aki azért nem akart velem járni mert nem szereti a világoskék szemű csajokat...és? elfogadtam hogy neki ez nem jön be és ennyi...


Pasik, ne rinyáljatok már...

2014. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!