Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a rossz nyavalya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rossz nyavalya van ezekkel az ütődött felszínes nőkkel, hogy minden apró hibát sérelmeznek egy pasi?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek, van képcsere. Majd webcamozunk. Ugye a képeken oldalról nem látszik az orrom, nem kicsi, elég nagy. Aztán webcam után közli (3 lány már), hogy nem jövök be neki, mert az arcom rendben van, de nagy az orrom és nem tudna rám férfiként tekinteni. Az agyamat eldobom. Nekem, ha van egy lány és szimpi az arca, ha nagy az orra, nekem ez még vonzóbbá teszi a nőt. Nem értem, megkergültek. Egy férfinek igenis legyen már nagy orra (nem olyan nagy mint Gyurcsány Ferencnek, tehát nem is értem, ha egy kicsit is nagy, az már baj a lányoknál). Förtelem.
2014. febr. 18. 20:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lányok, ne magatokból induljatok ki! Lehet, h számotokra elképzelhetetlen, de mi nem utasítanánk vissza egy lányt azért, mert van egy kis hibája, nem néz ki tökéletesen. Nekünk (legalábbis a normálisabb férfiaknak) fontosabb az, h belsőre megfeleljen.
2014. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
fogadd el kérdező, hogy nem jöttél be nekik, neked sem jön be minden lány...
2014. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretem itt a lányokat meg sehol sem, direkt belerúgnak még egyet a srácokra, direkt (ha nem úgy van, dacból akkor is) bebizonyítják, hogy ők csúnya lányként csak azért is helyes sráccal (az a baj, hogy manapság tényleg látni, hogy a ronda lányok is jók egy menetre a jó pasiknak, így a ronda lányok igényei megnőnek, mert a jó pasik is lukra akarják őket tenni sokszor)jött össze, csak azért is társkeresőn, csak azért is szerelem stb. Nem szeretem a nőket naaaaaaaaaaaaa.
2014. febr. 18. 21:16
 14/23 anonim ***** válasza:
Soha nem próbálkoztam szép lányoknál, engem mindig csúnyák utasítottak vissza!!
2014. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

,,fogadd el kérdező, hogy nem jöttél be nekik, neked sem jön be minden lány..."


Hidd el, hogy jóval nagyobb kompromisszumra vagyok képes egy lány iránt, mint ők egy pasiért. Rengeteg szépséghibát elnézek, még ők alig-alig néznek el valamit.

2014. febr. 18. 21:17
 16/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked nem tűnik akkora gondnak a nagy orrod, de attól még másnál ez nagyon elronthatja az összképet...

Nem értem, miért várjátok el a nőktől, hogy képesek legyenek olyan pasival járni akihez nem vonzódnak...

2014. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Trágya ez az oldal, hogy mindig a lányokat védik, ha csalnak-lopnak-ölnek, akkor is őket védenék. Nem írok ki ide több kérdést, mert 1-2 embert kivéve, mindegyik isteníti a nőket, ha iszonyat harapnak a külsőre (jobban, mint a férfiak), akkor is, mert ez a jó, hisz nők, angyalok. Undorító oldal.
2014. febr. 18. 21:35
 18/23 anonim ***** válasza:
Te vagy undorító :) Húú mekkora fenyegetés. Ne is irj ki több ilyen idióta kérdést.
2014. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Engem pl

nem zavar ha egy pasi fiatalabb,

nincs tapasztalata (nem vesztette még el a szüzességét), nem érdekel van e pénze,

diplomája,

nekem pl az tetszik ha nem kigyúrtan izmos,

nem jön be a kocka has,

és az sem zavar ha mackós testalkatú, súlyfeleslege van.


Sok nő nem néz el ilyesmiket sem. Nem hinném hogy nagyok az igényeim, hogy olyan férfival kötöttem össze az életem akire rá tudok nézni...vonzónak tartom, a saját ízlésemnek megfelelő:)

2014. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ha szabálytalan arcú? Hiszen köztudott, hogy a lányoknak arcfétisük van (csak az számít náluk).
2014. febr. 18. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!