Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiknál az örök magány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál az örök magány forrása lehet egy nagy horgas orr?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány utasított már vissza emiatt, műtétre nincs pénzem. Ha egy lány szeret, akkor elfogad így, de arra álmomban sem gondoltam, hogy manapság egy nagy orrú srácot nem ,,divat" elfogadni, ha más rendben van nála. Lehet nem esztétikus, de szerintem egy lány is meg tudna azzal barátkozni, ha ilyen orra van egy pasinak. Rengeteg nagy orrú embert látok az idősebb, 45+ korosztályból, szinte mindnek van felesége. Most meg ez valami olyan dolog, hogy kerülni kell őket?
2014. febr. 23. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez eszméletlen nagy hülyeség, nem e miatt nem akarnak veled kapcsolatod, hanem a gondolkodásmódoddal.
2014. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
zsidó vagy? mert lehet akkor csak rasszisták a lányok
2014. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért nem lesz nőd mert egy balf.sz vagy, nem az orrod miatt. :)
2014. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha az orra jellemző bankszámla és vagyon , valamint politikai befolyás is társul hozzá, akkor nem.

2014. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Állítólag, akinek nagy az orra, annak nagy a szerszáma :D Ezt tartsd szem előtt :)
2014. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Van, akinek kifejezetten jól áll. Sok nő nem a kifejezetten babaarcú szép férfiakat szereti, hanem a férfias, markáns arcot. Inkább nőknél hátrány a nagy orr, mert egy nőnél inkább elvárás, hogy babás, lányos arca legyen.
2014. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez megfordult. Most már a pasinak kell tökéletes arcúnak és vonzó testűnek lenniük, a nőknél már elég ha csak 90 kiló alatt van és egy kis smink és tapadnak rá a pasik, ha nem a 4 fal között ül egész nap a csaj. Megmondom őszintén nagyságrendekkel több elhízott, nem gyönyörű arcú lányt látok, helyes, magas, vékony, szőrtelen srácokkal. Ronda, nagyorrú pasit nővel csak a 45 feletti korosztályban látok zömmel. Akkor még ezt elfogadták, most már nem hajlandóak. Nagy orrú lányt többet látok pasival, mint fordítva.
2014. febr. 23. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha neked csak az orroddal van baj, az még hagyján. Nekem az egész arcom fertelmes. Emellé alacsony és dagadt is vagyok, szóval kizárt, hogy valaha is lesz párom, mert a lányoknak csak a külső a fontos.
2014. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagy az orrom,elállnak a füleim és szemüveges vagyok és már tizenötnél több barátnőm volt 20 évesen. S még gazdag sem vagyok.

Egyszerűen látják rajtam azt ami egy nőnek kell. Ha akarok valamit, vagy megszerzem vay megdolgozom érte. akármit. Ez tömegben "gátlástalan" meg "önzőség,szívtelenség" stb blabla...de a nőkkel ha kettesben maradsz és fel is kerül szóba, azt mondja: "neked van igazad, tetszik ez a határozottság,csak én nőként nem tehetem ezt meg".

Szerintem ez erősen vonzó egynőnek. De lehet hogy csak azért tetszem nekik mert azt hiszik jó vagyok az ágyban :D

2014. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!