Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiknál az örök magány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál az örök magány forrása lehet egy nagy horgas orr?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány utasított már vissza emiatt, műtétre nincs pénzem. Ha egy lány szeret, akkor elfogad így, de arra álmomban sem gondoltam, hogy manapság egy nagy orrú srácot nem ,,divat" elfogadni, ha más rendben van nála. Lehet nem esztétikus, de szerintem egy lány is meg tudna azzal barátkozni, ha ilyen orra van egy pasinak. Rengeteg nagy orrú embert látok az idősebb, 45+ korosztályból, szinte mindnek van felesége. Most meg ez valami olyan dolog, hogy kerülni kell őket?
2014. febr. 23. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne rinyáljatok itt...nekem is nagy az orrom Lányként!!! még sem ez határozza meg a napom, életem..nem ülök a szobámban ezen merengve.. sőt most Németországban vagyok beszélgettem németekkel akik voltak magyarországon kérdeztem hogy mi a véleményük a magyar csajokról (mert ott hon mi mindig azt mondogatjuk, reklámban is volt, hogy a magyar nők a legszebbek) azt mondták karakteres az arcuk erre én az orromra mutattam és az mondtam: igen, nekem is van egy nagy karakterem :D jót röhögtünk..annyira azért nem nagy, de azért 1-2 köcsög tett rá megjegyzést már
2014. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: Lány vagy, szóval annyira nálad nem számít. Manapság egy lány ha kicsit is törődik magával rengeteg férfinek felkelti az érdeklődését. Én viszont annyira rossz külsővel vagyok megátkozva, hogy nincs az a lány, aki összejönne velem.
2014. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a kis orr hátrány, sőt az a gond igazán
2014. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!