Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 naon jóbarátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 naon jóbarátom és belezúgtam ő is tudja már táncoltunk a sulibulin. Szinte mindent elmondok neki. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Ma nem volt suliba és nagyon szarul voltam. Tesi órán tökbénán kosarztam pedig jó vagyok és majdnem sírtam miatta(a fiú miatt)és csak rágondoltam. Ez már nem olyan futó szerelem ne nézzetek picinek.11/L Köszi!
2009. dec. 11. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolj csak ram en 13vagyok es meg egy baratom volt es meg rengeteg ajanlatom. ugy tekintek h nem vagy kicsi. hat lassuk...eloszor is egy fiu miatt nem kell sirnod foleg ha nem vesztetted el. masodszor ha nem kezdemenyezz probalj meg te szemezni vele. probalj meg te kezdemenyezni es keresd a tekintetet h o h nez rad :) sok sikert
2009. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de nagyon hiányzott:D
2009. dec. 11. 16:36
 3/7 A kérdező kommentje:
MOndtam neki msnen és egész este beszélünk.:D
2009. dec. 11. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
az elso vagyok. en edesanyamer sirtam 5 evesen :-P ne aggodj osszejon :)
2009. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz örulten szeretem.
2009. dec. 11. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Sorry, de 11 az elég kicsi =D Am ilyenért ne sírj, nem vesztetted el ^^
2009. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
na neee, remélem kamukérdés, 11 éves kislányok akkor sírnak ha az anyukájuk nem jön el értük az iskolába, és nem a sulibulin táncolnak hanem otthon barbiznak:D
2009. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!