Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Célszerű 30 évesen az orromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Célszerű 30 évesen az orromat megműttetnem, vagy már hagyjam a francba? Pénzem az van rá, rosszul nem keresek, de elég takarékos típus vagyok, nem biztos, hogy erre akarok költeni 3-400 ezer ft-ot. Vélemények? Őszintét.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 25. 19:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Benne van, hogy nem jók. Pokoli rövidek a lábaim és vaskosak, izmosak. Nehéz rájuk kapni nadrágot. Így azok nem állnak túl jól.
2014. febr. 25. 20:18
 12/17 anonim ***** válasza:

lehet hogy a lábaid problémásak, de nem az orrod

az orrod tök normális, a csaj csak keresett valami szöveget amivel lekoptathat... vagy valami ritka finnyás szupernő

2014. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én még nem hallottam olyat a mesében sem, hogy egy pasit a lábai miatt kosaraznának ki (hacsak nem béna az illető, vagy valami iszonyat fertőzés van rajta).
2014. febr. 25. 21:09
 14/17 anonim ***** válasza:
Vidd el varrónőhöz, egy pár ezer Ft-os nadrág is nézhet ki több tízezer Ft-osnak, ha jól áll rajtad. Pár ezret megér egy átalakítás szerintem.
2014. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én orrom is van ekkora, és van barátnőm.

Semmi baj nincs vele.

2014. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
szerintem helyes vagy :)
2014. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én még nem hallottam olyat a mesében sem, hogy egy pasit a lábai miatt kosaraznának ki (hacsak nem béna az illető, vagy valami iszonyat fertőzés van rajta)."

Én meg még olyat nem hallottam, hogy valakit az orra miatt kosaraznak ki o.o Nekem az lenne a legnagyobb problémám, ha valakinek nagy az orra, ez hülyeség. Ne sajnáld, hogy nem jött össze azzal a csajjal. Teljesen normális az orrod.

2014. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!