Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti soha nem hívtok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti soha nem hívtok el egy fiút randizni?

Figyelt kérdés
Ez is a fiú dolga, mint a szerelemvallás, ugye?
2009. dec. 14. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem én soha ne hívok fiút randizni

és igen a fiúk dolga


úgyhogy csak bátran, régen nem volt ennyi félénk fiú......

16/L


Régen nem volt ennyi beképzelt ribanc (nem rád értem).

2011. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 cynic ***** válasza:

előző két válaszolónak igaza van.


egyébként megértem a nőket, sokkal kényelmesebb a passzív fél szerepét játszani. lehet válogatni a férfiak közt, és mivel egy ilyen nő nem fog kezdeményezni, nem is lesz visszautasítva sem (ami egyébként egyes csajoknak igencsak földbe döngölné a szegényes kis önbecsülését).

2011. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én egy időben gyakran hívtam el lányokat randira, de az egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány mondott igent, és nem is kell kéz ahhoz, hogy megszámoljam, mennyiből lett kapcsolat. Ezek után minek próbálkozzak? A sok koppanás megtette a hatását.
2011. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet h nagyon sok bekepzelt p.csa van de akkor is ez egy hagyomanynak mondhato!!A fiu kell elhivja a lanyt.ennyit meg a bekepzeltek is megerdemelnek(amugyis a lanyoknak nehezebb.pl kell szuljenek,menstrualnak minden egyes honapban)Szoval enyivel tartoztok fiuk!!


L/14

2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 cynic ***** válasza:
nincs igazad, NEKÜNK a nehezebb, amiért el kell viselnünk a csökkent értelmi szintetekből adódó f.szságaitokat!
2011. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

„régen nem volt ennyi félénk fiú......”


De ennyi beképzelt hülye p.csa sem volt. Még ránézni sem mertek a férfiakra, nem még visszapofázni nekik. De szép is volt.


„nem fogok futni egy fiú után se :D ha nem hív el, nem érdemli meg hogy randizzak vele”


Én viszont egy csaj után sem fogok futni. Ha arra nem képes, hogy lépéseket tegyen az ügy érdekében, akkor nem érdemli meg, hogy foglalkozzak vele.


„Tudd meg egy lánynak az jön be általában ha egy fiú bátor.”


Ha pedig bátor és határozott az illető, akkor egyből megkapja az agresszív bunkó jelzőt, aki elnyom titeket.


„Lehet h nagyon sok bekepzelt p.csa van de akkor is ez egy hagyomanynak mondhato!!A fiu kell elhivja a lanyt.ennyit meg a bekepzeltek is megerdemelnek(amugyis a lanyoknak nehezebb.pl kell szuljenek,menstrualnak minden egyes honapban)Szoval enyivel tartoztok fiuk!!”


Látszik, hogy még egy éretlen kis lány vagy, úgyhogy ne oszd itt az észt. Hagyomány? Akkor az is hagyomány, hogy a nőnek kuss a neve, vezeti a háztartást, neveli a gyereket és elfelejti azt, hogy ő egyenlő a férfival. Jól fizető állásról, befolyásról, szavazati jogról pedig még csak nem is álmodik. Persze, ami kényelmes az kéne, ami pedig nem az egyből a férfi dolga. A beképzelt p.csák nem érdemelnek semmit, csak azt, hogy lealázzák őket a sárga földig, ahogy kell. Nehogy már én minden szart elviseljek, csak mert pina nőtt a lábatok közé. Ki nem szarja le, hogy menstruáltok és szültök? Erről nem mi tehetünk, úgyhogy semmivel sem tartozunk nektek. Sőt ti tartoztok nekünk.

2011. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 .Daniel. ***** válasza:
Ne hozzunk már ide olyan fäszságokat hogy tartozunk nektek ennyivel...ne idegelj. A másik, tényleg férfinak kell lenni és odamenni a csajhoz. Ha mindegyik nőt megkaphatod TE vagy az aki válogat és nem ők.;) Azoknak akik azt hiszik átok hogy mi megyünk oda: Egy csúnya csajhoz még a béna pasik se mennek oda és ő sem megy oda senkihez pasizni ergo sosem lesz jó pasija. Egy jó csajnak mindig jó pasija van. Ergo nem ők döntik el hogy ki választja ki őket:) De MI férfiak vagyunk! Nincs megtiltva hogy a legdögösebb muffhoz nem lehet odamenni és bátran a szemébe mondani hogy randiznánk vele. Ez a szabadság nagy áldás amit ostobaság elpazarolni. Szerintetek egy igazi nagybetűs férfi siránkozik azon hogy nem ment el vele 5 csaj randizni? Kineveti őket és még azon a héten elhív még 5 csajt.:) Legyetek igazi férfiak és ha a metrón vagy héven megtetszik egy csaj sétáljatok oda és mondjátok el neki. Aki nem picsä az örülni fog neki(Te nem örülnél ennek fordítva?:))ugye hogy igen...)
2011. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 .Daniel. ***** válasza:
Az utolsóval egyet értek viszont szerintem hagyd rájuk, éretlenek még és tényleg azt hiszik aranyból van a nunijuk.:) Ne húzd fel magad.
2011. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!