Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudott a nevéről és átver,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott a nevéről és átver, foglalkozzak vele vagy a karma teszi a dolgát? Bővebben

Figyelt kérdés
megismertem valakit, aki 2hónapja jött ide dolgozni, randizgattunk, meg szerinte összejöttünk. épp most kerestem rá facebookon, a skype nevével, és kijött egy találat, láttam kapcsolatban van valakivel, sok közös kép van kint, a nő meg olyanokat ír ki, hogy a szerelem mindent kibír még ha más országban is laknak. kérdeztem van e facebookja, és belinkelt egy másik kamu profilt. mit kéne tennem? nem vagyok bosszúálló de kedvem lenne megszivatni :)
2014. márc. 11. 02:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

#5-öske szimplán idióta :)


Én megszívatnám :) Kerüljek a pokolra, de akkor is :)

2014. márc. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem avatkoznék az életükbe. Szembesíteném a pasit a tényekkel, és azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2014. márc. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudom kicsi a valószínűsége, de ha tetszik neked akkor kérdezz rá, ki tudja, lehet hogy a másik csajnak kellett egy kamu kapcsolat.
2014. márc. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Húzd fel... Mintha szexelni akarnátok, aztán bilincseld ki, csinálj képet küld el a barátnőjének :D Na jó ez hülyeség de a barátnőjének mindenképp szólnék.
2014. márc. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát ez a pasi nagyon szemét. ma együtt ebédeltünk,és hétvégére elhívott wellnesezni. azt mondtam neki hogy még szűz vagyok, de akkor hétvégén megejtjük a dolgot mert kezdek beleszeretni. ő meg nyugodt lélekkel belement, és olyanokat ígért, hogy örökre együtt leszünk, meg még soha nem volt ilyen szerelmes.
2014. márc. 11. 19:27
 16/16 anonim ***** válasza:
26%

hehehe:)

menj el vele,jó lesz,hidd el.

elsőre egy igazi hozzáértő csábítóval,ezzel csak nyerhetsz.

sokkal jobb lesz,mintha egy idióta tini ott bénázna neked.

és még a módját is megadja,egy szavad sem nem lehet ha van csaja mellette ha nincs.

sőt ha jól alakítasz jó csaj vagy és kedves kis kezesbárány leszel,lehet,hogy nőcsere is lesz.

2014. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!