Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fogadjam el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy az előnytelen külsőm miatt sosem lehet olyan barátnőm, amilyet szeretnék?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, ha csúnya vagy keress te is egy csúnyát, stb.. Értem én ezeket, és meg is értem, elvégre milyen alapon akarnék jobbat, mint amilyen én vagyok.. Csak az a gond, hogy akárhogy próbálom elfogadni, hogy nekem csak olyan pár juthat, aki nem tetszik, nem megy. Nem tudok belenyugodni a gondolatába, hogy sosem lehet olyan barátnőm, amilyenre vágyom. Másnak ez hogy sikerül?
2014. márc. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A csúnyább csajoknak is a helyes pasik kellenek szóval...
2014. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h legalább csúnya barátnőd lehet, mert megütöd az átlagos szintet! Én csúnya vagyok, ezért semmilyen nem lehet.
2014. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Látom csak a külsőség számít neked.

Az a helyzet, hogy lehet egy "csúnyább" lány sokkal többet tud nyújtani testileg és lelkileg, lehet jobban főz és jobb háziasszony és anyának sem utolsó.

Amíg nem adsz esély a másiknak addig nem is ismerheted igazán.

Mi lenne ha összejönnél egy olyan lánnyal aki tényleg csinos, de folyton megalázna, lenézne és teljesen üres lenne belsőleg. Ez már jobb lenne?

2014. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mi az hogy előnytelen a külsőd? Mindenkin lehet javítani, ha egy kicsit ad magára! Menny el fodrászhoz, és vegyél divatosabb ruhákat, nem kell a legdrágábbakat, csak adj magadra, menny el futni, és érezd jól magad, vagy legalább próbáld meg! Mert nincs Lehetetlen, csak Tehetetlen. És ne sajnáld le magad, mert én láttam már nagyon ronda pasit tök jó csajjal. És nem volt gazdag a gyerek, mielőtt azzal jönnétek, hogy biztos pénzes volt, mert nem. Szóval ne akadj ki!
2014. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne zárkózz el teljesen azoktól a lányoktól, akik nem olyanok, hogy meglátod őket és "hú, apám, de tökéletes"... ha van benne vmi, ami érdekel, adj esélyt.

Eesetleg pszichológushoz is elmehetsz, hátha tud segíteni abban, hogyan kellene az egészről gondolkodnod (nyugi, nem azért írom, mert sztem pszichés eset vagy, de nagyon jó tanácsokat tudnak adni).

2014. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akik írták hogy lehet hogy a csúnya lány értékesebb.. Én ezt értem.. De hiába, ha nincs meg a vonzalom. Az nem egy teljes értékű kapcsolat, ahol a másiknak csak a személyisége tetszik, az csak egy barátság, akármilyen szoros is.

És egyébként próbáltam már, hogy esélyt adtam olyannak, akihez nem vonzódtam, de nem alakult jól, hiányérzetem volt mellette.

2014. márc. 11. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb lány felszínes, de én már smároltam szép lánnyal, meg emlékszem volt, hogy olyan szép lányok nézetek meg mosolyogtak rám, pedig ronda srác vagyok, kb. minden második lány lerondáz, akinél bepróbálkozom, de ez azért jó, mert így elkerülöm a felszínes, értéktelen lányokat, akinek nem számít a külsőm az az igazán jó fej lány, még, ha ritka is az ilyen.
2014. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!