Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Osztálytársak közötti kapcsolat.

Figyelt kérdés
(Gimi 3.oszt.)
2009. dec. 14. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be mert ha esetleg csúnya vége lesz, vagy szakítotok, stb. akkor minden nap nézhetitek egymás fejét, ha otthagy akkor még jobban fáj hogy ott van veled egy teremben és nem lehet a tiéd. Nem tapasztaltam még ilyet, de az egyik barátnőm járt az osztálytársával, szakítottak (úgy hogy a fiú megcsalta a lányt) de most is nagyon jóba vannak és nem változott semmi. Biztos el lehet intézni csak nem olyan könnyű :)
2009. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi parommal gimi 1 osztalyanak kozepen jottunk ossze.Most mi is 3osztalyosok vagyunk.Lassan betoltjuk a 2 evunket es imadjuk egymast:) Persze ez emberfuggo...vannak emberek,akiknek nagyobb a szabadsagvagyuk es zavarja oket,ha a parjukkal minden hetkoznap egyutt vannak suliba...mi pl. pont ,hogy szeretjuk azt,hogy mindig ott vagyunk egymasnak.Erettsegi utan tervezzuk az osszekoltozest:)

Nem tudom nektek alakuloban van-e a dolog vagy amr egyutt vagytok-e,de,ha szeretnetek mindenkepp probaljatok meg...viszont arra is fel kell hivni a figyelmeteket,hhogy egy esetleges szakitas eseten nagyon rossz lesz minden nap latni a masikat.Sok sikert!:)

2009. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi osztályunkba is van ilyen. fél éve vannak együtt 10. év vége felé jöttek össze...
2009. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 5 éves gimibe járok, és 4.-ben félévkor jöttem össze egyik osztálytársammal. Abban a tanévben már nem híreszteltük, sőt igyekeztük titokban tartani, nem hiányoztak a pletykák, aztán most év elején elterjedt, mindenki megdöbbent, 2 óránként jött az oltás, hogy "úristen hogy nem vettük észre" :) Eddig minden rendben van köztünk. Ő az osztály egyik felében ül, én a másikban. Néha szünetekben "együtt megyünk" wc-re, vagy beszélgetünk kicsit, de semmi csók, ölelgetés, és olyasmi, ami nem oda való, nem tartozik másra. Hétvégente vagy suli után éljük ki egymáson a szeretet hiányunkat, és ez így abszolút tökéletes! :) Nagyon szeretem, és ahogy tavaly félévkor is ugyanezt mondtam: Most már ha nagyon nagyon csúnya vége is lesz, ezt a pár hónapot fél lábon is kibírom egy légtérben vele :)
2009. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nővéremék gimi 3.-ban jöttek össze, 6 és fél éve járnak.

Bátyámék gimi 3.-ban jöttek össze, 4 éve járnak.

Mi gimi 3. és 4. közötti nyáron jöttünk össze, 1 év 4 hónapja járunk.


Ennyi a véleményem. =)


18/F

2009. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja tök jó dolog, sztem nyugodtan összejöhetsz vele, gondolom azért kérdezed. Aki meg olyanokat ír, hogy ,,ha rossz vége lesz akkor ott nézitek egymást meg kellemetlen lesz stb" annak sztem nem naon van igaza, ugyanis 17-18 évesek vagytok, már szinte felnőttek, nem hiszem el hogy egy ilyen helyzetet ne tudnátok kezelni. De amúgy ha zavar akkor ne szakítsatok az a legjobb:)
2009. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is gimi 3dik oszt.-os vagyok és szerintem csak jó lehet, osztálytársaim 2 éve járnak a másik páros pedig 1 éve.:) 9dikben 5 pár volt, de vége lett és jóban vannak ...
2009. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát, nekem negatív tapasztalatom van vele. Én nagyon szerettem a fiút azhittem ő is engem, aztán kiderült hogy nem és nemhogy minden nap néznem kellett hanem mellette is kellet ülnöm... Borzasztó érzés, hogy akit eddig bármikor megérinthettél, csókolhattál, többet nem simíthatod meg meg semmi ilyesmi:S :'( nagyon szar...
2009. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk...:D
2009. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem sajnos tapasztalatom lett ebből..

13.ban összejöttem az osztálytársammal, és sajnos 8 hónap után vége is lett, sajnos a csúnyábbik változattal (csúnyán össze vesztünk). Még mindig osztálytársak vagyunk, de tényleg nagyon szar látni nap mint nap azzal a tudattal hogy igen volt köztünk valami, és már többet nem lehet az enyém. Még mindig marakodunk dolgokon pedig már nem sok közünk van egymáshoz ... De 1önk se tudja, hogy mért nem bírunk el lenni egymás mellett.

De ha újra kezdhetném az egészet, azért ismét megpróbálnám csak egy kicsit másképp.

Nekem ennyi a véleményem, illetve a tapasztalatom.

"Zé"

2009. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!