Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor melyik tempó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik tempó a normális egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy elég ösztönlény vagyok. Ez van. Kb már egy nap járás után szex szokott lenni és az udvarlós rész is max egy hét.

Erre itt van egy új pasi, aki ráadásul a tanárom is és még barátnője is van ,de egyértelműen flörtöl velem ,keresi a társaságomat, ő kezdeményez mindig. De semmi konkrétum nincs még másfél hét elteltével. Se randi se semmi. Csak ilyen bókok meg fűzögetés. Napi rendszerességgel.


Mindenki azt mondja nekem, nyugodjak le, mert ez a NORMÁLIS tempó,és szerintük jól alakul, de én nem ehhez szoktam és pánikolok,hogy most akkor mit is akar?


2009. dec. 15. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
how old are you?
2009. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21
2009. dec. 15. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hali!Ha jól összegzem a leírásod, akkor te a fiúk álma vagy,(persze nem hosszú kapcsolathoz)az a csaj vagy akinek nem kell sokat köríteni, mindjárt bele a közepébe a többi meg majd később kiderül.Nem te vagy az egyetlen aki már azt írja hogy belezúgott a tanárába, mondjuk többségében a tanáros sztori vége olyan mint pl. a buszsofőröknél, ha nem kapod meg azért vagy csalódott, ha megkap téged akkor azért leszel csalódott mert csak kihasznál.Persze ha átlátod mi történik... :) Nem vagy véletlen pont szőke? :) (Tényleg ne hari!!)
2009. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez a normális. De amúgy meg szemét vagy,hogy barátnője van, és úgy kavarsz vele..fúj. És ő is szemét.
2009. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok szőke, és nem haragudtam meg:)

egyszer sem volt még egyéjszakás kapcsolatom,de még pár hetes sem. csak hosszú távú kapcsolataim voltak eddig, 2 2és fél éves meg egy majdnem egy éves.


szóval attól, hogy a tempon gyorsítanék, nem akarom "aztán majd meglátni mi lesz", csak olyannal gyorsítok, akin látom, hogy nem csak meg akar dugni.


ezt a faszit nem tudom most hova tenni....és igen,szemét vagyok, és ő is az.bár csak online kavarunk, de ott azért igen.ha az én pasim üzenetei közt ilyeneket találnék, mint,amit az ő csaja találhatna, biztosan kiborulnék.de nem tehetek róla, ez a vonzalom.

lépni nem fogok, randira hívni vagy ilyesmi.nem szedek szét kapcsolatot, csak,ha ő szétszedi először, utána beszállok:)

2009. dec. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!