Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Több, mint két éve "járunk", nem is tudom, hogy hívjam ezt a kapcsolatot.

Én nagyon szeretem a srácot, és azt állítja, ő is engem, csakhogy 120 km választott el bennünket és volt olyan időszak, hogy hónapokig nem láttam, sőt nem is hallottam róla. Sokat dolgozik, az egyetemet is most fejezte be. De mindig mondogattam magamnak, hogy ha közelebb kerülünk egymáshoz, jobb lesz. És akkor elkezdődött az egyetem, egy városban lakunk végre, mégis ugy van, hogy hetente látom egyszer, akkor is csak néhány órára. Néhány alkalom van viszont mikor mondjuk kora délutántól estig velem van... de ez nagyon ritka. Ez engem teljesen megőrjít. Azt állítja ennyi ideje van rám.

Nagyon különleges pasi(25), kedves, megértő, humoros, laza és van közös érdeklődésünk is. Szóval semmi pénzért nem akartam volna soha eldobni. De most nagyon komolyan elgondolkodtam azon, hogy a hobbijai/munkája mellé mért nem tudok jobban elférni?... mindig mondja, hogy fuuu ezen a napon is lehet jön, meg akkor szervez közös programot, de eddig nem láttam túl nagy változást. Most én vagyok az, aki túl sokat vár el, vagy mi? Komolyan kérdezem, nem tudom, mi legyen.

És nem kell azzal jönni, hogy biztos másik csajt dug háttérben vagy én vagyok a másik csaj stb. Tényleg eléggé megismertem ennyi idő alatt és nagyon őszinte ember... nah jó, ez így hihetetlennek hangzik és biztosan ez lesz az első reakció.

De azért várok valami másmilyen válaszokat is. köszi.

19/L


2011. szept. 30. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kapcsolat. Legalabb is nem romantikus kapcsolat.

Amugy meg, hiaba oszinte egy pasi, azt egyik se fogja elmondani, hogy mas csajokat dug. lol

Amellett meg mindenkinek annyi ideje van amennyit raszan, vagyis rad nem szan sok idot. Ez mit mond neked? Vagy ha a baratnod jonne ezzel a kerdessel, te mit valaszolnal neki?

2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy normális-e ez a helyzet,szerintem elég relatív.Biztos lenne olyan,akinek ezzel az egésszel nem lenne semmi gondja,de téged láthatóan zavar,te így nem vagy boldog.Én a helyedben olyan srácot keresnék,aki boldoggá tesz,és nem okoz kételyeket,aggodalmat és szomorúságot bennem a viselkedésével.


21/L

2011. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Azt állítja ennyi ideje van rám. " ha ez így, ahogy te írtad, igaz ez azt jelenti, hogy ő ennyit szán rád, tehát nem érsz annyit, hogy több időt szánjon rád.

Bocsi de ez tényleg így van-

Mindenkinek arra van ideje, amire szánja, az oké, hogy egyetem, esetleg munka, de szerintem napo 1-2óra szabadideje van mindenkinek, és ha tényleg szeret, akkor ezt veled akarná tölteni.

2011. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!