Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok, nők többsége miért nem szeret vagy tud vagy akar nyíltan visszautasítani valakit?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztalom, hogy nem akar nyíltan visszautasítani, de ugyanakkor kis idő elteltével pár találka után már érzem, hogy csak annyira keresi a társaságomat, mint egy jó náthát. Egyszóval nem értem, miért nem kell egyértelműen visszautasítani ehelyett? Jó párszor megesett már velem, nem fogok összetörni vagy sírva fakadni rajta.
2014. márc. 27. 19:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
19:55 : Ha jelzésekre figyelnék, még meg sem szólítottam volna senkit. :) Legalábbis én nem vettem észre erre utaló jelet.
2014. márc. 27. 19:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Én aztán nem hívlak vissza téged. Ne személyeskedjünk. És akkor most nem kommentálom azt, hogy mennyire nem vagy úriember, hogy csak és kizárólag azt a nőtársadat vagy hajlandó meghívni egy italra vagy ebédre/vacsorára, akivel mást is akarsz. Baromi szánalmas. Még én, nő létemre is vittem reggelit a fiú csoporttársaimnak az egyetemen és nem kértem érte pénzt. Pedig egyikkel sem akartam semmi többet. És még te csodálkozol, hogy mindenki elutasít?
2014. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
20:02 : Sajnos nekem férfi létemre sincsenek kidobandó ezreim többször is. Nagyjából ugyanannyi pénzem van, mint egy nőnek, szóval nem érzem szánalmasnak magam. A szalámis zsemléért én sem kérek pénzt, ha készítek valakinek.
2014. márc. 27. 20:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én azért érzem magam rosszul, amikor vissza kell utasítani egy fiút, mert nem akarom megbántani. Sokszor voltam ugyanis már abban a helyzetben, hogy megmondtam az egyénnek, hogy részemről nem lehet szó folytatásról, ezt pedig ők nem jól kezelték és megsértődtek, én pedig hibásnak éreztem magam...

2014. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én már egyszerűen nem tudok mit mondani. Ilyenkor minden vágyam szabadulni a szituból, mert nem keresek barátot, de vagy én vagyok nagyon szerencsétlen vagy idiótákkal találkoztam eddig, de ha azt mondom nem az esetem bunkó vagyok meg szívtelen meg....ha azt mondom hogy van barátom akkor hazudok, ha azt hogy mást keresek az a baj és mindíg jönnek a visszakérdezgetések. Ha határozott vagyok akkor érzékenylelkű kis mimóza a srác és összetörik ha nem vagyok határozott nem érti. Próbálok korrekt lenni de egyszerűen nem lehet.
2014. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hát én még az elején mert nem akarom megbántani hogy azt gondolja a külsejével van baj mert nem, csak nem akarok barátot így én nem nyilvánosan, de kedvesen vissza utasítom,de az szerintem ha egy felnőtt nő olyat tesz amit írtál az szemétség

14/L

2014. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!