Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek, mi a véleménye? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, mi a véleménye? Mennyire van esély a sikerre?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól megvagyok. Huszonévesek vagyunk. Van egy 2 éves kislánya. Eddig nagyon jól érezte magát velem. Az utolsó találkozón a mozizás Jól sikerült. A film alatt a vállára hajtottam a fejem. Csak mosolygott a dolgon. Búcsúzáskor visszahúztam őt és megpusziltsm őt. Közben fogtam a kezét. Nem húzta el a kezét. Azt mondta, hogy ,nagyon jól érezte magát velem. A következő találkozón sétálni megyünk. Ott szeretném őt megcsókolni. Előtte egy rózsát és egy kis verset szeretnék adni neki. Kinek. Mi a véleménye?
2014. ápr. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A vers az már nekem úgy túlzásnak tűnik, de kitudja, lehet pont tetszeni fog neki.
2014. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véleményem nincs, de SOK SIKERT! :)
2014. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, bár a versben nem vagyok biztos. :) Sok sikert.
2014. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A verssel még ráérsz, ne legyél szerelem-k**va. :DD Majd írsz neki, ha már tényleg megérdemli.
2014. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Csak vigyázz nehogy meg mosby-zd (így jártam anyátokkal) :D
2014. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
verset ne vigyél!rózsa is korai, inkább más virágot válassz!
2014. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már többször is találkoztunk. Azthiszem ez már az 5tödik randink lesz
2014. ápr. 1. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!