Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak/gyengénlátó lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak/gyengénlátó lánnyal ismerkednék, hol találnék ilyen lányt szerintetek?

Figyelt kérdés
Budapesti pasi vagyok, látó, sőt, normális, minden téren - csupán hiányzik az az érzékenység, amit a nem látó lányoknál megtapasztaltam, egy régi barátság okán.
2014. ápr. 2. 12:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
bunkó vagy ha ki akarnál használni egy olyan lányt
2014. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Miért kell rögtön rosszra, kihasználásra stb. gondolni?:(
2014. jún. 30. 14:46
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
Itt biztos nem fogsz vak lányt találni mert elképzelni se tudom, hogyan lehet a sima felületű monitoron kézzel olvasni. Keresd meg a hozzád legközelebb lévő vakok intézetét, és sokat lebzselj ott. Kérdezd meg tőlük, segíthetsz-e nekik. Ha tiszta akarsz lenni, mondd el a lánynak, hogy miért vakkal próbálkozol, mert különben biztos nem fogja érteni, miért legyeskedsz folyton körülötte. Azt hiheti, ki akarod rabolni vagy ilyesmi. A helyedben mindenképp beszélnék a lány szüleivel vagy tanáraival, tényleg csak az egyértelműség kedvéért.
2014. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

... te jó ég, utolsó. Nem a kezükkel olvasnak hanem programok segítségével, amik például felolvassák hangosan a szöveget. 21. század.

Nekem van egy tippem, méghozzá a levelező társ keresős oldalak. Ott ismerkedtem meg 2 vakkal is. Nekem az a benyomásom hogy a vakok szeretnek levelezni. Fórumok ahol mindenki ír egy keveset magáról,s hogy levelező társat keres, bár a lány speciel akire rá írtam csak a második levélben közölte hogy nem lát.

2014. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Brian és a vak lány jutott eszembe a Family Guyból.
2014. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
16%
A szemészeten!
2014. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%

Pont nemrég volt egy ilyen kérdés, keresd vissza.

Csak ott lány keresett fiút.

2015. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, ez egy kicsit beteg... hidd el, sok kedves lány van, akit nem érdekelne a kinézeted, csak te őket nem veszed soha észre.

20/L

2015. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Plusz érzékenység és sok plusz gond, hát merész vagy, sok sikert hozzá!
2015. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
18-as, ez kicsit bonyolultabb, tudod, mellé nem kicsit vagyok gátlásos, hogy csak úgy odamenjek és leszólítsak egy lányt.
2015. febr. 18. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!