Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vak/gyengénlátó lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vak/gyengénlátó lánnyal ismerkednék, hol találnék ilyen lányt szerintetek?

Figyelt kérdés
Budapesti pasi vagyok, látó, sőt, normális, minden téren - csupán hiányzik az az érzékenység, amit a nem látó lányoknál megtapasztaltam, egy régi barátság okán.
2014. ápr. 2. 12:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

A barátom azt mondja XIV. ker. Hermina út 21 vagy 47. A 21 az a vakok kollégiuma, a 47 az meg ilyen központ féle.

72-es troli "Vakok intézete" megállóhely.


Nyomsz egy hasznost?

2015. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
49%
vakok és gyengén látók intézete.körül lófrálj,de ha rendőrt hívan akkor futás...
2015. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Kizart, h annyira csunya lennel. A nok szeretik ugyan a jokepu sracokat, en pl mindig nagyon jo kepu voltam, megis sokaig nem akadt baratnom, egeszen addig, mig nem szedtem ossze egy kis onbizalmat. Szedd ossze megad, nincs olyan ronda pasi, aki legalabb egy nonek ne kene! A magabiztossag, es a penz ami kell nekik leginkabb.. Ne erts felre, nem mind csak a penzre megy, de fontos, h legyen rendes jovedelmed, mert a noknek a biztonsagerzet kell, amit a ferfitol kapnak.
2015. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Starlight99 válasza:
100%

Ehh ronda vagy azért keresel vak lányt? D:

Am ebből vagy egy gyönyörű szerelem lenne vagy egy büntető per xD Azért hajráá :DD

2015. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek - elég jómódúnak számítok.
2015. máj. 15. 13:05
 26/31 anonim ***** válasza:
61%
Akkor hol a problema? Hasznald ki, hogy megteheted es menj el pl erre a "tanfolyamra": [link]
2015. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én is megismerkednék miskolci hasonló lánnyal! (hogy ne lássa milyen ronda vagyok)
2018. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Azok a vak lányok akiket láttam eléggé elhagyják magukat.

Persze mondjuk,hogy csinosak de a fogyatékosságuk okán eléggé eltunyulnak....alapból.

Szóval nem biztos,hogy neked ez kell.

Meg amúgy is egy fogyatékossal élni az megkívàn egy olyan szemelyiséget ami nembiztos,hogy neked megvan,még akkor sem ha azt állitod. Persze belelehet jönni,ha az ember gyereke ilyen,de van aki nem válalja...



Amúgy mi lett?

2018. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy egy ilyennel találkoztál, nem azt jelenti, hogy mindegyik olyan. Nem lehet azt mondani, hogy a látó emberek ilyenek és a nem látó emberek olyanok.
2020. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy vendéglátó lányokkal hol lehet ismerkedni. Már majdnem kezdtem írni, hogy bármelyik kocsmában. :D
2020. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!