Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem elég már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég már szinte egyetlen nőnek sem az egyszerű átlag gyári, vagy fizikai munkás pasi? Itt nálunk is már az utolsó (bocsi) bolti eladó nőnek is gazdag vállalkozó párja van? Miért mindig a pasi dolgozza magát halálra a családért, nők kevésbé?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak, ha 50-60 néhány évesen a férfiak nagy része meghal, rettenet sokszor a stressz az oka. Kezdünk olyanok lenni, mint az állatvilágban egyes hímek, hogy gyereket csinálnak és már másnap el is pusztulnak (egyes egérfajok). Mindent a nőkért? Megéri ezt? Egyszerű gyári munkás pasi már nem jó? De ha mindenki orvos, mérnök, főiskolai tanár, nagyvállalkozó, igazgató pasira vágyik, akkor kik fognak termelni? Nem lesznek munkások, mert az nem férfi a nőknek? Megér ez ennyit? Be kell állni a sorba?
2014. ápr. 3. 22:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
de az még nem sikerült, hogy annak válaszolj aki tényleg hozzád is szól :D
2014. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
Hát egy dolog biztos. Aki másnak dolgozik és nem magának abból sose lesz gazdag ember. Értsd ahogy akarod. Én pl Paraszt ( a sok városigyökér azokat hívja parasztnak aki hamarabb tanulta meg megtermelni magának az ételt mint e-mailt küldeni, hát mekkora szégyen nem? ) de mégis lecsúszna a bugyi ha megtudná a sok kis p*csa hogy 2 hektár szőlő többet ér mint apuci új bmw-je. Ennyi a véleményem. Hatos voltam
2014. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha valaki nem akar gazdag lenni? :)
2014. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

tényleg szégyen. 8-10 éves tud mailt küldeni. mi még nem tudtunk, mert nem volt internet


pénz meg nem elég, ki akar vidéken éni ahol semmi sincs?

2014. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Én szerencsére az utóbbi években jó irányba fordultam, előtte sem voltam pénzéhes, de ma már sokkal inkább vágyom egy olyan életre, ahol meg tudunk élni, van kis tartalékunk, de mindketten azt csináljuk, amit szeretünk, a munkánk a hobbink. Én továbbtanulásnál is ezt fogom figyelembe venni, nem azt, hogy mennyi fizetésre számíthatok az adott szakkal... Nem pénzes zsákra vágyom, hanem társra. Általában az olyan pasik egész nap az irodában ülnek, otthon is a munkáról dumálnak, a szeretetüket ajándékban és pénzben fejezik ki... Nekem ez nem élet, én egy valódi emberre vágyom, nem robotra.
2014. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Én csak röhögök a sok nagyképü fiatal diplomáson, aki keres 300 nettot és azthiszi övé a világ:D
2014. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%
Diplomás nő vagyok, 1,5 milliót keresek havonta, külföldön ez a kezdő fizetésem. És igen, diplomás a párom is, aki szintén jól keres, de ez mellékes. Nekem az volt a fontos, hogy ha elhívom valahova, akkor tudjon viselkedni, hozzászólni a témákhoz, értelmes legyen. Nem értem, hogy miért problémáztok ezen, mindenki maradjon a saját köreiben. A nők meg mindig is az erősebbet akarták...
2014. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

18.51


Elszálltál magadtól, nézz picit magadba. Vedd vissza az arcod, nem élsz te sem örökké és boldogabb sem lesz másoknál.

2014. ápr. 4. 21:08
 19/23 anonim ***** válasza:
20%
nincs elszállva
2014. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, 17-es vagyok.

Elmondanád nekem, hogy szerinted miért szálltam el? Azért, mert reális vagyok? Én nem nézek le senkit, a beosztottaimmal emberségesen bánok, mindenkivel kedves vagyok, de életem párja nem egy munkás lesz, mert egyszerűen nem egy közeg vagyunk. Engem más dolgok érdekelnek, mások a hobbijaim, más barátaim vannak, stb. Remélem igy érted.

2014. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!