Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem elég már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég már szinte egyetlen nőnek sem az egyszerű átlag gyári, vagy fizikai munkás pasi? Itt nálunk is már az utolsó (bocsi) bolti eladó nőnek is gazdag vállalkozó párja van? Miért mindig a pasi dolgozza magát halálra a családért, nők kevésbé?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak, ha 50-60 néhány évesen a férfiak nagy része meghal, rettenet sokszor a stressz az oka. Kezdünk olyanok lenni, mint az állatvilágban egyes hímek, hogy gyereket csinálnak és már másnap el is pusztulnak (egyes egérfajok). Mindent a nőkért? Megéri ezt? Egyszerű gyári munkás pasi már nem jó? De ha mindenki orvos, mérnök, főiskolai tanár, nagyvállalkozó, igazgató pasira vágyik, akkor kik fognak termelni? Nem lesznek munkások, mert az nem férfi a nőknek? Megér ez ennyit? Be kell állni a sorba?
2014. ápr. 3. 22:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Várj, még gondolkozik rajta! :)
2014. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg nő van, akinek nem diplomás párja van. Akinek gazdag a párja, az vagy pénzéhes (ezeknek a nagy része ez a tipikus luxy p...a kategória... ha meg erre sírsz, akkor vmit vmiért... nem fog egy csúcs nő puszira összeállni akárkivel, főleg ha az még csak nem is néz ki 10/10-esen... az átlagosabb nők többsége azért nem ennyire felszínes) , vagy ő is tud hasonló szintet nyújtani vagy pénzben, vagy műveltségben.


Én pl. diplomás vagyok, és nem zárnám ki a társkeresésből a nem diplomásokat, de az is tény és való, hogy a fizikai munkások között kisebb eséllyel találnék olyat, akivel egy az érdeklődési körünk, egy műveltségi és szellemi szinten vagyunk, mint a diplomások között (van nagyon olvasott is közöttük, de az is tuti, hogy a meccsnézésen, az iváson, az Éjjel-Nappal Budapesten, a kajáláson meg a dugáson kívül nem érdekel semmi típusú emberekből a képzetlenek között van sokkal több). A pénz olyan szinten számít nekem, hogy ne anyut pumpolja munka nélkül 30évesen vagy ne fizikai közmunkás legyen BP.-n.

2017. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én meg munkás lány vagyok egy sima érettségivel. Címkézek egy raktárban, de imádok itt dolgozni! Leköt és szuper a társaság. A párom pedig szakmával rendelkezik, de magánban dolgozik és sokkal többet keres mint egy alkalmazott diplomás. Amúgy mikor összejöttünk még nem volt magán, nem a pénze érdekelt, de most ketten együtt 1M körül keresünk :))) (Én ebből kb a negyedét)
2021. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!