Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik tényleg valamilyen...

Létezik tényleg valamilyen egészséges fogyókúra? Van 30napom, hogy leadjak legalább 3kg-ot és nekem lassan megy.

Figyelt kérdés
ha többet fogyok az csak jó:)
2011. máj. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szénhidrátmentes, fehérjedús diéta + mozgás (lehetőleg intervallumos futás, biciklizés)


Lemehet akár heti 1 kg is, de mivel nem írtál adatokat, így nem tudok biztosat mondani

2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az idegrendszernek szüksége van szénhidrátra is nem?:S
2011. máj. 29. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem 0 g szénhidrátot kell enni. A szénhidrátmentes alatt én pl azt értem, hogy pont az elegendő mennyiséget edd (ami mellett fogysz).

Nekem személy-szerint ez 90 g.

2011. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szénhidrát van mindenben. Ha elhagyod a fehérkenyeret és barnával helyettesíted, ha nem nagyon eszel tésztát, ha elhagyod a lisztet és a cukrot, már sokat segítesz a szervezetednek. Rengetek zöldség, gyümölcs, és mozgás - legalább egy óra, legalább heti négyszer.
2011. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék, "rengeteg". :)
2011. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!