Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik-e egyáltalán egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e egyáltalán egészséges lelkű és testű csaj?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy egy olyan lány, aki általában jókedvű, művelt, jó vele a szex és még szép is. Kedves az emberekkel, jólelkű. Karbantartja magát testileg és szellemileg. Felelőssen gondolkozik a család és a párkapcsolatok témakörében. Ugyanakkor örülni tud a kis dolgoknak és nem kábítják el a felszínes reklámok, külsőségek. Van véleménye, de megfelelő helyzetben alkalmazkodni képes. Ezentúl elvei is vannak. Ezenkívül a szexualitásban képes kezdeményezni, játszani, örömet okozni? EGYÁLTALÁN LÉTEZIK ILYEN???
2009. dec. 19. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Majd ha pasiban lesz ilyen akkor nőben is. Szóval soha.
2009. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Van ilyen csávóban. Én pl. De vannak ismerőseim is, akik hasonlóak.
2009. dec. 19. 22:37
 13/23 anonim ***** válasza:
22:20 vagyok! Egyáltalán nem vagyok merev, mégcsak nem is álcázom magam annak! Nagyon is érzelmes vagyok, ezt tudom magamról, néha túlságosan is.. Mégegyszer írom, a tobbit mások mondják rólam. Szimplán csak úgy érzem nem nekem való a párkapcsolat.
2009. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Mert? Ez a természetes állapota az embernek. Ez szerintem elég nagy defekt. Bocs, de ez egyáltalán nem egészséges. Te is ugyanolyan középszerű vagy, mint a többi.
2009. dec. 19. 23:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Figyelj,van ilyen nő,amit TE leírtál,és van ilyen férfiban is.Ugyebár vannak rendes,jólelkű férfiak is és nők is.Meg szemétládák is.Csak ugye az ideálhoz vezető út nagyon,de nagyon rögös és nehéz.Ha úgy döntesz,keresgélsz tovább,akkor hajrá,ne add fel,mert igenis van remény!Az hal meg utoljára.Én szurkolok Neked,hogy találj ilyen lányt.Én találkoztam már ilyennel,voltak ilyen ismerőseim.Jah,és még hozzátenném,hogy aki azt mondja,neki nem való párkapcsolat,az tényleg defektes.
2009. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%

Te egy javíthatatlan idealista vagy édes öregem. Amit te leírsz, az egy eszményített állapot, és ilyen nem létezik. Nekem konkrétan tőled áll föl (a nem létező) szőr a hátamon. Tökéletes ember nincsen, mindeninek vannak olyan napjai, hogy szarik a mozgásba és mekiben tömi a fejét, és ha éppen nagy lelki válságban szenved, nem fog tudni annak örülni, hogy nyílnak a virágok. És tudod miért? Mert ember és esendő. Úgyhogy vegyél vissza egy kicsit az elvárásaidból, különben egyedül maradsz mint a kisujjam.

24 N

2009. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legtöbb lány alapvetően erre játszik. Nem arról van szó,hogy néha esendő vagyok, és nem mozgok, hanem szinte sose mozgok. A mértékkel van a baj.
2009. dec. 20. 00:05
 18/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,hány éves vagy?:)
2009. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
23
2009. dec. 20. 11:32
 20/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nő,sőt ember nem létezik!Lehetetlen,hogy minden jelző és tulajdonság meg legyen benne.Ez csak egy vélemény....
2009. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!