Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik-e egyáltalán egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e egyáltalán egészséges lelkű és testű csaj?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok, hogy egy olyan lány, aki általában jókedvű, művelt, jó vele a szex és még szép is. Kedves az emberekkel, jólelkű. Karbantartja magát testileg és szellemileg. Felelőssen gondolkozik a család és a párkapcsolatok témakörében. Ugyanakkor örülni tud a kis dolgoknak és nem kábítják el a felszínes reklámok, külsőségek. Van véleménye, de megfelelő helyzetben alkalmazkodni képes. Ezentúl elvei is vannak. Ezenkívül a szexualitásban képes kezdeményezni, játszani, örömet okozni? EGYÁLTALÁN LÉTEZIK ILYEN???
2009. dec. 19. 21:32
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel csak azt jellemeztem, hogy körülbelül milyen egy egészséges érett ember. Akár férfi, akár nő.
2009. dec. 30. 14:32
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedtek, én pont ilyen vagyok :P

Imádom az apróságokat, sokkal jobban örülök ha valami személyes ajándékot kapok, mintha olyat amiről tudom h egy vagyonba került, de számomra semmit nem jelent, mert akitől kaptam nem ismer eléggé és nem az ízlésemnek valót választott, csak megvette mert jó drága és mert úgy gondolta h a nőknek az a fontos h mennyibe kerül az ajándék.

Vannak belső értékeim, nagyon önzetlen vagyok, ha meghallom h bárkiért is tudok tenni valamit, tudok segíteni, bármi áron is de megteszem.

Egyetemre járok, emellett sok hobbim is van, foglalkozok magammal, nem csak a külsőmre adok hanem a szellemi értékekre is. Nagyon családcentrikus vagyok, akiket szeretek azok számomra a világot jelentik. És nagyon alkalmazkodóképes vagyok :P Jelenleg külföldön tanulok ösztöndíjjal, 1 hónapja vagyok itt, és máris remekül beilleszkedtem, rengeteg barátra leltem :) imádok itt lenni.

Jah, és soha nem iszok alkoholt (semmilyen vallási vagy erkölcsi ok nincs a háttérben, egyszerűen így döntöttem és kész) és még életemben nem cigiztem.

ÉS: imádok szexelni, legszívesebben csak ezzel tölteném a szabadidőmet, számomra nincs tabu a szexben, ha mindkét fél akarja és benne van, akkor jöhet bármi, mert akit szeretek azzal tudom hogy jó lesz, méghozzá attól hogy vele történik meg, és mivel akinek oda adom magam abban ezerszázalékosan megbízok, tudom hogy nem fog fájdalmat és csalódást okozni.

És elég életvidám lány vagyok, teljesen egészséges :) 180 cm magas vagyok, vékony, csinos alakkal. Természetesen világos szőke, hosszú hajjal és kék szemekkel.

És aki bántani fog az csak irigy rám! :P (igen, van egészséges önbizalmam, mert napi szinten kapok olyan visszajelzéseket akármerre járok, hogy tudjam hogy tetszik az embereknek amit látnak, de nem vagyok beképzelt, még soha senki nem mondott ilyet nekem, mert nem is lenne igaz, csak jól esik ha megdicsérnek, de hát kinek nem :D )

Puszi

21/L

2011. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 ivilicious ***** válasza:
ismerek,csak tükörbe kell néznem :D
2013. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!