Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 28 éves szűz férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves szűz férfi, aki egészségesen él, mégis a genetika miatt inkább 37-nek néz ki, az jobban teszi ha nem próbálkozik többet és nem teszi tönkre jobban az önbizalmát, illetve csak a munkájának, hobbijának él, mert úgy boldogat?

Figyelt kérdés
Boldogabb így, mint ha párja volna. Jól teszi?
2014. ápr. 16. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

" Jó lenne ha egy nő már így elfogadna, ha én is elfogadom őket 8-10 kiló túlsúllyal is adott estben, holott én sportos vagyok mégis el tudok fogadni másokat."


Fantasztikus ember vagy tényleg, ilyen elfogadó, megértő.

Nagyon gyerekes a gondolkodásod, érzelmileg éretlen vagy, ezért nem lesz soha párod. Mivel már 28 éves vagy annyira le vagy maradva érzelmi, lelki fejlődés téren a korosztályodtól, hogy ezt már nem tudod behozni.

A másik, hogy fogalmad sincs mi kell a nőnek, mitől lesz boldog egy nő. 30 körül egy nő sem akar tanitgatni egy férfit (inkább fiút) a legalapvetőbb párkapcsolati dolgokra.

Ezeket legalább 10 év kellett volna elsajátítanod.

Szerintem inkább add fel.

2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
add fel
2014. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

46%-os.


Szerintem te sem tudod mi kell egy nőnek, veszett fejsze nyele vagy. Csak ugatsz, és oltasz, de tanácsot nem adsz, mert nem tudsz és te sem tudod mi kell a nőnek. Akkor légy szíves ne kommentelj, ne trollkodj. Ha tudsz adni tanácsot, ami beválhat, akkor hiszem, hogy te jó vagy a nőknél, addig azt hiszem, hogy egy 40 éves szűz farkinca vagy (én is lehet olyan leszek, mint te sajnos) és még észt osztani sem tudsz, hanem a lelki fejlődéssel kapálózol.

2014. ápr. 16. 16:50
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

25 éves nő vagyok, köszike :)

(És élettársam van 1.5 éve)

2014. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Tudod is te mi a lélek? Kizárt, semmit sem tudsz. Én tudom, hogy érzelmileg rendben vagyok és kész, ez nekem bőven elég, nem másoknak akarok megfelelni, legfőképpen nem a te elveidnek, elvárásaidnak.


Bocsi másoktól, hogy így felhúztam magam, de értelmes kommentekért jöttem ide, nem azért, hogy add fel (bagoly mondja verébnek).

2014. ápr. 16. 16:52
 16/22 A kérdező kommentje:
Ha 25 éves nő vagy és így viselkedsz, nem adok neked többet még fél évnél és lapátra kerülsz, vagy pedig a párod a világ legnagyobb balekja, hogy így ilyen természettel elfogad téged. Nagy bakot lőtt szegény, ha egyszer majd rájön, akkor fog vonyítani.
2014. ápr. 16. 16:53
 17/22 anonim ***** válasza:
25%

Látszik, hogy érzelmileg milyen kiegyensúlyozott vagy, igen.

Mégis milyen tanácsot vársz? Ha párt akarsz annak kell megfelelned, nem az általad kitalált feltételeknek.

Gyerek vagy, ez a baj.

2014. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

,,Ha párt akarsz, annak kell megfelelned. "


Régen rossz, ha másoknak akarunk megfelelni, maszkkal élni és nem a magunk igazi értékrendje szerint élni. Szánom akik ilyenek. De nem vitatkozok veled, mert okos enged... Higgy, amit akarsz. Másoktól várok értelmesebb kommentet inkább.

2014. ápr. 16. 16:59
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Ha ilyen okos vagy és értesz az emberi lélekhez, hogy lehet, hogy egyedül vagy?

Szánalmas vagy, vergődsz, ekézel másokat, miközben egy nulla az életed.

De köpködj csak, neked attól biztos jobb lesz, nekem meg rosszabb.

2014. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1. hiába érzed magad erkölcsi fölényben, nem segít rajtad, inkább csak vigasztal.

2. sajnos nem vagy abban a helyzetben, hogy más kapcsolatát megítéld, hogy mikor ér véget, hiszen egyáltalán nem értesz hozzá.

3. a gyakorlat tényleg nagy dolog, és fontos. menj, és csináld. ne törődj semmivel. csak azzal, hogy a nagy lelkesedésben ne menj át úthengerbe. rossz a visszautasítás, de ha ilyennel találkozol, kikerülöd, és kész.

menj sokfelé. ne válogass. jó nő bárhol feltűnhet, de nincs rá garancia, hogy a szerinted legjobb helyen lesz jó nő. és először kisebb cél. eszedbe se jusson, mi lesz, ha felmerül a szüzesség. az még odébb van. rengeteget lehet előtte másról beszélgetni, és ugye idegent nem rohanunk le a bajainkkal. hanem elmeséljük neki, mit szeretünk, miért, hol szeretünk mászkálni, mit olvastunk legutóbb, és mik a terveink.


https://www.youtube.com/watch?v=M9-IZ1pNk00

2014. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!