Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék megismerkedni egy lánnyal akit sajnos személyesen még nem ismerek! Adjatok tanácsot légyszi! Ha ilyet írok neki myvipen szerintetek mit reagál/jó amit írtam?

Figyelt kérdés
Szia Benne lennél hogy msn-en dumáljunk, vagy nem szeretnél? igazából én nagyon örülnék neki mert nagyon szimpatikus lánynak tűnsz :D meghát végül is ebben szerintem nincs veszteni való :D írj választ kérlek
2009. dec. 22. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ó bazeg, és te komolyan ilyet írnál egy lánynak aki tetszik? Öreg, még jó hogy írtál ide, majd biztos lesz pár kreatív ember, aki konkrét segítséget ad, én sajnos nem tudok, mivel az ilyesmit élőben szoktam intézni. Mindenesetre ha ezt az üzenetet elküldted volna a lánynak, szerintem nem sok jó származott volna belőle.
2009. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

még nem küldtem el

ezért is tettem először fel ide mert nem szeretnék rosszat írni

2009. dec. 22. 21:59
 3/9 anonim válasza:

Ha már megkérdezted hogy benne lenne e valamiben akkor ne tedd hozzá hogy nem szeretnél?,mert határozatlanságnak tűnik.Helyesírás fontos.Mondat eleje nagybetű.Megháttal nem kezdünk mondatok,a tűnsz után pont van.Egyébkét a megháttal kezdődő mondatrész felesleges szerintem.

Én a következőképpen küldeném el:

Szia!

Benne lennél,hogy msnen dumáljunk?Igazából én nagyon örülnék neki,mert nagyon szimpatikus lány vagy. :)

Írj választ kérlek.

2009. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem írd le őszintén hogy mi a helyzet, pl. Szia, téged érdemes megismerni?Mert nekem szimpinek tűnsz:)

Ha erre nem ír vissza akkor semmire:D

2009. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyébként én is az élőbeszédet részesítem előnyben,de ha msn akarsz vele beszélni akkor úgy akarsz.
2009. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem :D

köszi a tanácsokat :D

2009. dec. 22. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Légy határozott,de egy két tapasztalt róka majd biztos ír még pár jó választ.
2009. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy a tanácsadóim lányok vagy fiuk? :D

Ha nem gond szeretném tudni. :D

2009. dec. 22. 22:15
 9/9 anonim válasza:

én még nem csináltam ilyet, de szerintem:

ha fent van myvipen az msn cime, akkor vedd fel, aztán majd ott kitalálsz vmit.

ha nincs akkor meg ird meg a tiéd, hogy vegyen fel msnre.

igy gondolom: Szia! szimpatikusnak tünsz az adatlapod alapján és szívesen beszélgetnék veled msnen,

ennyi, vagy még írhatnád esetleg, hogy,mert érdekes lánynak tünsz vagy mert (nem tom találj ki vmit... mert kedvesnek látszol,aranyosnak, vagy okosnak:D:D ezt ugyse hiszi el ö se magárol:D ezt ne. vagy olyannak akivel minden beszélgetés szórakoztató lehet.... msn:blabal@afs.com

meg szerintem ne ird h ebbe nincs veszteni való, ha nem vesz fel, elveszíti az esélyt h megismerhet téged. ez veszteség:D

vagy pl engem egyszer egy csaj olyan dumával vett fel, hogy a környékre akarnak költözni és meséljek neki:D

de szerintem kb 50% h vissza ir...

aztán majd ird meg h mivolt:D

22/F

2009. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!