Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
Randiztunk, azt mondta, jól érezte magát, találkozni akar újból. De eltűnt, akárhányszor kerestem, örült neki. Majd újból randiztunk. Egyszer jó kedve, máskor rossz. Nem értettem azt sem, hova tűnik el napokra, majd bukkan fel, mintha mi sem történt volna. A randik mindig 1 órásak voltak, és sietett valahova. Folyton mondta, tetszem neki, gondol rám, stb, de időt kér, szinte minden héten eljátszotta ezt velem. Majd elmondta, zaklatja egy nő, ezért nem tud velem lenni. Ez számomra érthetetlen, mert ünnepekkor mindig a haverokkal kikapcsolódott, és úgy állította be az életét mint akinél minden rendben van. De ha velem kellett volna találkoznia, jött azzal, hogy sok a dolga, és sok a zavar az életében. Majd ha elintézi őket, akkor újból jelentkezik. Múltkor megbeszéltünk egy egész napos programot... A névnapomra. Előtte 2 napra eltűnt, majd közölte aznap, nem tud jönni. Én kiosztottam, és írtam, többet ne is keressen... Utána fb-n már minden hülyeséget, és nők képeit likeolta. 3 hónapig tartott az egész. Nem értem a viselkedését. Ha tetszettem neki külsőleg, belsőleg, miért volt ilyen?
2014. máj. 6. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj... Biztos, hogy nincs felesége, vagy esetleg nem volt más nője rajtadkívül ?
2014. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hozzá tenném, hogy soha nem voltunk nála, nem nyomult, és szex sem volt...
2014. máj. 6. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyen kavarta egyszerre a vizet
2014. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!