Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi ismerős? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi ismerős? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.


A pasimmal 7 éve vagyunk együtt, voltak jobb és rosszabb időszakok is a kapcsolatunkban, egyszer volt egy mély pont, külön voltunk 1 hónapig.

Megbeszéltünk mindent, elég sok dolgon "változtattunk", jelenleg jól működik minden.


Felbukkant az egyik közösségi oldalon egy régi ismerőse. Egy csaj, akinek annak idején udvarolt a pasim (középiskolai évfolyamtársak) , csak a csaj leépítette. Jó viszonyban voltak, mindent megbeszéltek, csak a csaj akkor nem akart a pasimtól semmit. A régi leveleiket a párom a mai napig őrzi, de elolvashattam őket, nem titkolta el.

Most volt a párom szülinapja és írt neki a csaj, de csak annyit, hogy hogy van?! ( elolvastam) A párom visszaírt neki hogy találkozzanak, sok mesélni valója van.

Ezt a pasim nem titkolta el előlem, nem messze tőlünk találkoztak egy cukrászdába és "csak" 1,5 órát voltak ott, utána rögtön találkoztunk.

Tudom, hogy semmi nem történt közöttük, de nagyon zavar a helyzet. A csaj, ha lehet ilyet mondani, mérföldekkel jobb nálam, elismerem. :/


A páromnak "nem szólhatok", mert a legutóbbi szakításunk pont azért volt, mert (beismerem) sokszor beleszóltam a dolgaiba.


Megbízom a páromban, de zavar, hogy találkozgatnak...JA, a csajnak is van kapcsolata!


2014. máj. 11. 14:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én 25 éves vagyok, Ő 27.


Nem igazán vagyunk házasságpártiak :/

Egyébként nagyon szeretjük egymást, mint mindenhol nálunk is voltak rosszabb és jobb időszakok. De hát az együttélés ugyebár nem könnyű :)

2014. máj. 13. 12:56
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem, aki nem házasságpárti, az nem is gondolja komolyan.

Lépj tovább ezen a pasin...Ő meg mehet a széllel versenyt!!!

2014. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Anita0522 válasza:
Szerintem csak jó barátok maradtak, és ha téged szeret ez igy is marad! De ha nagyon zavar próbálj vele beszélni nyugodt körülmények között, ha jól megvagytok és szeretitek egymást megtudjátok ezt is beszélni:)
2014. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!