Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy egy csomó drogos, jövőkép nélküli, semmirevaló embernek van csinos, kedves barátnője, aki ráadásul imádja, miközben sok éretten gondolkodó, normális életvitelű ember meg hiába próbálkozik, nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
De szerintem rengeteg olyan ember is van, akivel f_aszán meglehet élni a szerelmet, meg érezteti, hogy szeret mindeközben nem iszik és drogozik meg ilyenek...
2014. máj. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

Persze, nyilván. :)

Csak az a lényeg, hogy a szerelem nem annak a függvénye, hogy valaki iszik vagy nem.. vagy hogy valaki mennyire sikeres pl a munkájában... stb

Mindenki tudja, hogy a saját értékrendjébe mi az, ami még belefér a szerelemért, és mi az, ami nem. Viszont tudatosan nem lehet keresni a szerelmet, hogy na én most egy rendes srácot akarok.

2014. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy ez nem tudatos dolog, meg hogy az ember nem úgy választ párt, hogy "na, ő normális, akkor őt választom".

Nem is ez a kérdés, hanem hogy mi az, ami a drogos/cél nélküli emberekben vonzó, és a normális arcokban nincs meg.

Az agresszivitás, a nemtörődömség, vagy a beképzeltség ad nekik egy olyan maszkulin kisugárzást, ami miatt oda vannak értük?

És normális alatt tudom, hogy most ti ilyen kis nyomi, csendes, félénk valakiket képzeltek el, de nem erre gondolok, hanem tényleg NORMÁLIS, jó kiállású férfiakra.

2014. máj. 21. 08:39
 14/18 Költőnő? ***** válasza:
Vagy a hasonló életvitel miatti kompatibilitás v pedig a megmenteni vágyás.
2014. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A fő baj, hogy nincs a normális embereknek találkozási pont. Ezek a magukat szétivók járnak a szórakozóhelyekre, és a csajok is odamennek, mert ez a szokásos ismerkedési hely, és ott ilyen fickókkal jönnek össze. Azok pedig, akik nem az a szórakozás, hogy rendszeresen leisszák magukat, nem járnak ilyen helyekre, és így kisebb esélyük van, hogy összejöjjenek valakivel, mert sokan írták, hogy utcán nem ismerkednek, stb.


Szóval ha valaki nem a korhely, iszákos életmódot követi, annak kevesebb lehetősége van a nőkkel való találkozásra, mert a bulihelyek általában az ivásról szólnak.

2014. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Az agresszivitás, a nemtörődömség, vagy a beképzeltség ad nekik egy olyan maszkulin kisugárzást, ami miatt oda vannak értük? "

Tehát az a kérdésed tulajdonképpen, hogy vonzó tulajdonság e az agresszivitás, nemtörődömség és a beképzeltség? Nyilván senki nem fogja azt mondani neked, hogy igen. Attól még, hogy létezik a világban néhány olyan ember, akinek van párja, de ellenszenves neked még nem kell pánikba esni, törődj bele. Mindenki megérdemli a szeretetet amúgy és simán lehet, hogy túlreagálod, mert elvakít az irigység.

2014. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vadkorte81 válasza:
Szia.En egy eretten gondolkodo normalis eletvitelu ember vagyok.13 eves koromtol voltak baratnoim,es egyedul a szakitasok utan sem voltam 3 honapnal tovabb.Most mar felesegem van aki imad es kedves is egyben.Szoval a lenyeg nem az hogy milyen szokasaid vannak hanem az hogy mit teszel meg azert hogy kedves csinos baratnod legyen.
2014. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én mindaddig normálisnak tartottam magam amíg a társaságom 12-13 éves koromtól el nem kezdte mondani gyakran, hogy " hát te nem vagy normális", persze sokszor csak komolytalanul, de mikor már naponta hallod többször akkor nem tudod kinek higgy, introvertált, beleforduló lettem, ha találkozok egy csajjal, örülök, hogy végre elfogad, és gyorsan akarok vele szexelni, hogy mielőtt kiderül, hogy introvertált vagyok, szerezzek némi tapasztalatot, és, hogy majd mire találok, egy viszonylag "normálisabb" csajt, ne legyen ezzel gond


mert hát, van e olyan csaj, akivel ha bénázol első alkalomnál tolerálja?


Miért akarna valaki olyantól valamit is akinek egyéni gondolatai vannak, nem valami sémát követ..


csodálom, hogy te csaj vagy és ilyet kérdezel, csajoknak a magunkfajta messziről nem kell..persze ki lehet fogni olyat aki nem a nagyképű, bunkó fajtára vadászik, de nagyon sokat kell keresni

2015. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!